• پنجشنبه ۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مشاور دبیرکل ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور:

دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی بزرگترین معروف است

مشاور دبیرکل ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور، دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی بزرگترین معروف دانست و گفت: اعضای ستاد های امر به معروف و نهی از منکر به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام والمسلمین یدالله حبیبی در همایش نهضت حسینی امر به معروف و نهی از منکر و ارزش های انقلاب اسلامی در زاهدان افزود: مسیر رشد و تعالی انسانها در گروه شناخت پیدا کردن از خداوند، توحید، برافراشتن پرچم اسلام و عمل کردن به فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.

وی در ادامه اظهار کرد: رونق امر به معروف و نهی از منکر در جامعه سبب حفظ ارزشها در جامعه و تربیت حفاظت کنندگان از آن ارزش ها در جامعه می شود که در شرایط بحرانی نیز همین حفاظت کنندگان ارزش ها نیز پای حفظ کل ارزش ها تا مرز شهادت نیز خواهند ایستاد و امر به معروف و نهی از منکر تمرین مداوم مجاهدت در راه خدا و صیانت از ارزش هاست.

حبیبی تاکید کرد: تمام دستگاههای دولتی موظف هستند تا شورای امر به معروف و نهی از منکر را در آن دستگاه و یا اداره تشکیل دهند.

وی ادامه داد: تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاهها به این مفهوم است که آنان نسبت به ترویج این 2 فریضه الهی وظیفه مند هستند.

حجت الاسلام حبیبی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر به مثابه یک وزارتخانه نیست تا بتواند خیلی از کارها را انجام دهد بلکه تنها نقش هماهنگ کننده ظرفیت های کشور را در بین دستگاهها برعهده دارد.

مشاور دبیرکل ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور خاطرنشان کرد: همه ی اقشار مردم که دوستدار دین و اعتلای جامعه هستند باید نسبت به مساله امر به معروف و نهی از منکر حساسیت ویژه ای داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: