• سه شنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 967-1087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اجرای برنامه های هفته ملی کودک از 15 مهر در سیستان و بلوچستان

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سیستان و بلوچستان در کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان به مناسبت بزرگداشت هفته ملی کودک گفت: با توجه به نامگذاری هفته ملی کودک از 15 تا 21 مهرماه و تقارن این هفته با ایام ماه محرم و سوگواری سالار شهیدان، برنامه های بزرگداشت این هفته با رنگ و بوی آیین های دینی و مذهبی ماه محرم برگزار می شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمدتقی اوکاتی همکاری دستگاههای اجرایی متولی جهت برنامه ریزی برای اجرای برنامه های متنوع را در راستای بزرگداشت این هفته خواستار شد .

وی کودکان را سرمایه های ارزشمند جامعه و توجه به نیازهای آنان را به عنوان آینده سازان جامعه بسیار مهم دانست و تصریح کرد: بسترسازی و سرمایه گذاری برای آموزش و تربیت کودکان ، نیروی انسانی فرهیخته و متعاقب آن جامعه متعالی را منتج خواهد شد .

اوکاتی هفته ملی بزرگداشت کودک را فرصت مغتمی جهت برنامه ریزی ویژه کودکان و ترسیم افق روشن در این زمینه عنوان کرد .

وی دیدار تیم سفیران کودک با استاندار سیستان و بلوچستان ، برگزاری نمایشگاه سیار در سطح استان ، اجرای برنامه های فرهنگی و هنری توسط مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، برگزاری کارگاه تخصصی والدین و کودکان ، دیدار تیم سفیران کودک با میراث فرهنگی و محیط زیست ، برگزاری مسابقات نقاشی با موضوع کودک و خانواده و انجام فعالیتهای تبلیغاتی با موضوع حقوق کودک در سطح شهر را از جمله برنامه های بزرگداشت این هفته اعلام کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: