• پنجشنبه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-4314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون هماهنگ کننده انتظامی سیستان و بلوچستان:

پیشرفت های اقتصادی و جتماعی در سایه امنیت صورت می پذیرد

معاون هماهنگ کننده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه صدا و سیما نقش مهمی در انجام عملیات روانی جامعه و آگاهی بخشی به خانواده ها در پیشگیری از آسیب های اجتماعی دارد، گفت:رسانه ملی قدرت برتر در مقابله با جنگ نرم و انجام عملیات روانی در جامعه می باشد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان سرهنگ" غلامرضا جعفری" در دیدار با مدید کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت ایام محرم، اظهار داشت: همکاری صدا و سیمای استان با نیروی انتظامی به عنوان بازوی توانمند و همراه همیشگی نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت جامعه خصوصا در مراسمات مذهبی و ملی قابل ستایش و ستودنی است.

وی افزود: با توجه به اینکه این استان در منطقه جغرافیایی خاص مرزی و امنیتی قرار دارد و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی قصد سو ء استفاده از مرزهای این استان برای ضربه زدن به امنیت کشور و این استان را دارند، صدا و سیما با انجام عملیات روانی مطلوب با مشارکت اقشار مختلف مردمی و معتمدین محلی و متنفذین توانسته است تمام توطئه های دشمنان را خنثی کند و نیروی انتظامی را در پشیبرد اهداف خود یاری رساند و چهره منفی را از این استان بزداید.

این مقام انتظامی بیان داشت: همانطور که جامعه ما در حال پیشرفت و ترقی در علوم مختلف می باشد، متناسب با این رویداد جرایم و آسیب های اجتماعی نوظهوری در جامعه نیز گسترس پیدا می کند و رسانه ملی به عنوان قدرت برتر در مقابله با جنگ نرم توانسته است به خوبی عمل کند و نسبت به آگاهی بخشی به خانوادها گام های بلندی بردارد.

سرهنگ جعفری با اشاره به اینکه تمام پیشرفت های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در سایه امنیت صورت می پذیرد، اظهار داشت: صداو سیما با پوشش خبری و انتشار عملکرد و اقدامات مثبت نیروی انتظامی در برخورد با مخلان نظم و امنیت باعث افزایش ضریب احساس امنیت در بین شهروندان شده است که این امر مهم در سایه تعامل و همکاری متقابل و صمیمانه دو سازمان صورت پذیرفته است.

معاون هماهنگ کننده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به در پیش بودن هفته ناجا، تصریح کرد: هفته ناجا 96 با ایام محرم الحرام تقارن یافته است که این تقارن با عث خیر و برکت در ماموریت های ناجا می شود و ما به همکاری و پیشنهادات خوب رسانه ملی همانند گذشته برای بهتر برگزار شدن و پوشش خبری برنامه های این هفته نیاز داریم تا بتوانیم چهره واقعی یار مهربان پلیس را به تعبیر مقام معظم رهبری به مردم نمایش دهیم.

سرهنگ جعفری تاکید کرد: اگر خدمات و عملکرد مختلف نیروی انتظامی از صدا و سیما پخش شود می تواند اقشار مختلف مردمی را همگام و هم سو با ماموریت های نا جا سوق دهد و مردم را در برقراری نظم و امنیت مشارکت دهد.

در ادامه این دیدار مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان بیان داشت: کارکنان نیروی انتظامی صادقانه و عاشقانه با تلاش شبانه روزی در راستای برقراری نظم و امنیت جامعه می کوشند و جان خود را نیز در این راه تقدیم می کنند و آسمانی می شوند.

مهندس "دولت کردستانی" بیان داشت: اگر امروز رسانه ملی توانسته است برنامه های در خور شان مردم و متناسب با ارزش های انقلاب اسلامی تولید و پخش کند در سایه همین امنیتی بوده است که توسط تمام نیرو های جان بر کف نظامی و انتظامی ایجاد شده است .

وی تصریح کرد: این هفته فرصت مناسبی است که اقدامات و زحمات شما عزیزان خدوم و زحمتکش را از طریق رسانه ملی به صورت ویژه انتشار دهیم تا بتوانیم گوشه ای از زحمات شما را جبران کنیم.

مدیر کل صداو سما در بخش پایانی سخنان خود خاطر نشان کرد: صداو سیمای استان با تمام ظرفیت خود با نیروی انتظامی تعامل و همکاری دارد تا برنامه های پر مخاطب هفته ناجا بهتر و هدفندتر اجرا و باعث نهادینه شدن قانون مداری در بین شهروندان شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: