• شنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 967-2884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار زابل:

بانک ها و موسسات مالی موانع پیش روی واحدهای تولیدی را برچینند

فرماندار زابل گفت: با اندک حمایت مالی مشکلات بسیاری از واحد های تولیدی منطقه سیستان حل خواهد شد و بصورت چشمگیری آمار اشتغال در منطقه افزایش خواهد یافت .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، هوشنگ ناظری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید منطقه سیستان اظهار کرد: دغدغه مردم و مسئولان کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال است.

وی بیان کرد: اگر بخواهیم این موضوع محقق شود باید واحد های تولیدی کوچک فعال شوند و رونق اقتصادی که لازمه آن سرمایه گذاری است صورت پذیرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل تصریح کرد: علیرغم تمام مشکلاتی که دولت در بحث کمبود و تامین منابع مالی داشته است، تلاش های خوبی در بحث رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال صورت گرفته است ،اما این فعالیت ها برای رسیدن به اهداف مورد نظر کافی نیست و با اندک حمایت مالی مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی منطقه حل خواهد شد. و بصورت چشمگیری آمار اشتغال در منطقه افزایش خواهد یافت .

فرماندار زابل خاطرنشان کرد: بانک ها و موسسات مالی اگر دغدغه بهبود وضعیت اقتصادی واحد های تولیدی را دارند ، لازم است با نگاه حمایت از تولید و اشتغال به موضوع ورود کنند و موانع پیش روی واحدهای تولیدی را برچینند.

هوشنگ ناظری با اشاره به وضعیت سیستان که قریب به دو دهه با خشکسالی دست و پنجه نرم می کند ، بیان کرد: مالیات و توزیع سرمایه و اعتبارت باید برپایه عدالت اجتماعی باشد ، به گونه ای که مالیات از مناطق برخوردار اخذ و در مناطق غیر برخوردار و کمتر توسعه یافته هزینه شود تا توازن و برابری برقرار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: