• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-5314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آشنایی کودکان کار در سیستان و بلوچستان با پرورش مرغ بومي

در راستاي اجرای برنامه های آموزشی براي اقشار آسيب پذير و در معرض آسيب جامعه مركزآموزش فنی و حرفه ای سيدالشهداء(ع) زاهدان اقدام به برگزاري كارگاه كشاورزي در رشته پرورش مرغ بومي در مركز آموزشي كودكان کار (راه سلامت ) کرد.

مجید معینی زاده رئیس مركزآموزش فنی و حرفه ای  سيدالشهداء(ع) زاهدان در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: آموزشهای مهارتی برای کودکان و خانواده هایشان بصورت جامع برگزار شده و اجرای این برنامه ها با هدف کمک به اشتغال و درآمدزایی این خانواده ها است .

وی تصریح کرد: کودکان کار به کودکانی گفته میشود که بصورت کارگری از قبیل شاگردی. گدایی .متکدی گری و... در سطح شهر کار می کنند و توسط مرکز کودکان کار با همکاری بهزیستی شناسایی وامکاناتی از قبیل صبحانه ، ناهار ، شام و جای خواب در اختیارشان قرار می گیرد.

معینی زاده خاطر نشان کرد: مرکز آموزش فنی وحرفه ای سیدالشهدا (ع) نیز با توجه به رسالتی که در امر ارائه آموزشهای مهارتی دارد این کودکان و خانواده های آنان راشناسایی و آموزشهای فنی وحرفه ای از قبیل دوره کشاورزی ،خیاطی وصنایع چوب را با توجه به نیاز سنجی آموزشی و نیاز مخاطبین در اختیارشان قرار می دهد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: