• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-5514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان:

آموزش فرهنگ ترافیکی باید در خانواده و مدرسه نهادینه شود

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: آموزش فرهنگ ترافیکی باید در خانواده و مدرسه نهادینه شود و باید از همیاران پلیس به عنوان طلایه داران ترافیک در جهت ارتقاء فرهنگ ترافیکی در جامعه بهره برد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سرهنگ" احمد طاهری" در همایش طلایه داران ترافیک که با حضور اعضای شورای ترافیک و همیاران پلیس در سالن آموزش و پرورش ناحیه 2، به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار کرد: نقاط قوت که امروزه پلیس راهنمایی و رانندگی دارد می تواند گره های ترافیکی شهر را با استفاده از ارتقاء سطح آموزش ترافیکی در استان برطرف و از حوادث ناگوار رانندگی جلوگیری کند.

وی با اشاره به اینکه مربیان آموزش و پرورش رسالت بسیار سنگینی در آموزش فرهنگ ترافیکی برعهده دارند، افزود:استفاده از ظرفیت سایر دستگاه های مرتبط مانند شهرداری ، شورای شهر، می تواند نقش موثری در بهبود فرهنگ ترافیک ایفا کند و این روند اجتماعی را بهبود ببخشد.

سرهنگ "طاهری" بیان داشت: مسائل ترافیکی باید از سنین کودکی آموزش داده شود تا این امر مهم در تک تک زندگی افراد جامعه نهادینه شود تا در آینده شاهد نظم و انضباط ترافیکی در سطح جامعه باشیم .

جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه تعامل سازنده با ادارات همسو با ماموریت پلیس راهور می تواند کمک شایانی در بهبود نظم و انضباط ترافیکی کند، خاطر نشان کرد: حضور کارکنان پلیس راهور دربرقراری نظم و انضباط ترافیکی باید پر رنگ باشد و مسائل ترافیکی باید به صورت کارشناسانه و مطابق با استاندارهای روز دنیا صورت پذیرد تا از بروز حوادث و نارضایتی شهروندان جلوگیری شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: