• یکشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-5714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

طی نشستی مشترک مطرح شد؛

افزایش همکاری های مشترک جهاددانشگاهی و اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

در نشست مشترک رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص چگونگي استفاده جامعه فرهنگي و دانش‌آموزي از آموزش زبانهاي خارجي و افزایش همکاری‌های مشترک بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر منصور تاجری رئیس جهاددانشگاهی استان در نشست مشترک با معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان با محوریت چگونگي استفاده جامعه فرهنگي و دانش‌آموزي استان از آموزش زبانهاي خارجي اظهار کرد: جهاددانشگاهی نهادی علمی و انقلابی است و امروزه این نهاد تلاش و نگاه خود را به برنامه‌ها و اقدامات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، اشتغال، کارآفرینی و ...  معطوف ساخته است.

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی استان تا‌کنون در زمینه های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی موفقیت‌های زیادی داشته که یکی از این موارد کسب رتبه برتر معاونت آموزشی واحد استان در بین معاونت های آموزشی سایر واحدهای کشور است.

رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مرکز آموزش زبان‌های بین‌المللی جهاددانشگاهی استان از اوایل مردادماه امسال فعالیت خود را آغاز کرده است، گفت: در این مدت کوتاه این مرکز توانسته خدمات آموزشی متنوع و متعددی را به هم‌استانی‌ها و علاقمندان ارائه دهد.

تاجری افزود: این مرکز هم اکنون با برخورداری از امکانات VIP دارای ۱۲ دوره آموزشی زبان های انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی و اردو می‌باشد.

وی یادآور شد: به واسطه اینکه مرکز یاد شده مجهز به امکانات مناسب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مورد نیاز فراگیران است، برخورداری از مدرسان و اساتید شاخص در یک فضای علمی و تربیتی سازنده، بخشی از شاخصه های متمایز مرکز آموزش زبان‌های بین‌المللی جهاد دانشگاهی در سیستان و بلوچستان است.

رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: با توجه به فعالیت‌های انجام شده در مرکز آموزش زبان‌های بین المللی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان این مرکز با استقبال خوب مردم استان مواجه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: