• چهارشنبه ۲۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 967-985-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

سپاه منافع مستکبران را در منطقه به خطر انداخته است

نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حفظ وحدت ایجاد امنیت وارائه خدمت از کارهای اساسی شهید شوشتری در استان سیستان و بلوچستان بود

به گزارش ایسنا منطقه سیستان وبلوچستان دکتر کریمی قدوسی در همایش شهدای وحدت در زاهدان افزود: دفاع از اسلام و قران وحمایت از ارمان های دینی ،سیاست مداری و کارامدی در اجرا امور کشور و ایجاد امنیت در جنوب شرق کشور از جمله کارهای شهید نور علی شوشتری در استان بود.

قدوسی در ادامه گفت: شوشتری در جهاد و خدمت به مردم محروم منطقه سیستان وبلوچستان از هیچ عملی فروگذاری نکرد و در این راه به مردم و همکاران خود بصیرت و امید به سازندگی می داد.

وی تصریح کرد: شهید شوشتری فرماندهی بود که در تمام مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی با روشنگری و بصیرت دهی شبهات را از بین می برد.

وی اظهار کرد: شهید شوشتری اهل هجرت و جهاد بود و تمام عمرش را صرف خدمت به مردم کرد و در اوج معرکه های فتنه88شهید شوشتری در خراسان در محور مقابله با فتنه بود و فتنه ای را که فتنه گران در مشهد ایجاد کرده بودند یک تنه در هم پیچید و ارامش را به شهر باز گرداند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه با بیان اینکه شهید شوشتری دشمن شناس و شجاع بود گفت: دشمن شناسی و شجاعت در عرصه فرماندهی سپاه اسلام یک رکن است که شهید شوشتری در این دو اصل سرامد بود .

وی خاطرنشان کرد: شهید شوشتری از اول تا پایان عمرش انقلابی ماند و انقلابی شهید شد و در این راه با دشمنان انقلاب سازش نکرد.

وی تصریح کرد: سخنان ریس جمهور امریکا به خاطر خصومتی است که با سپاه دارد زیرا سپاه پاسداران منافع مستکبران و ستمگران را در منطقه به خطر انداخته است.

کریمی قدوسی در ادامه گفت: دشمنی بی پایان استکبار جهانی با کشور مان و به ویژه سپاهیان سر افراز نشان می دهد دشمن به دنبال نابودی نظام اسلامی است،

وی اضافه کرد: امروز انچه باعث اقتدار کشور و حافظ دستاورد های انقلاب است سپاه است و دشمن نیز به همین جهت سپاه همیشه سرافراز ما را نشانه گرفته است و به طور قطع دشمنان خارجی و داخلی هرگز نمیتوانند به این نهاد مقدس مردمی اسیبی وارد کنند.

وی گفت: انکه سبب ناامنی کشور های منطقه شده و جان هزاران مسلمان و انسان بی گناه در مناطق مختلف جهان را به خطر انداخته وحتی انها را اواره و کشته است، امریکای جنایتکار و همدستان او درمنطقه هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: