• چهارشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد؛

جذب 120 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل استان در دولت یازدهم

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 120 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل استان در دولت یازدهم جذب کلاس ‌های درس شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، جمشید نژاد در کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان افزود: 70 هزار نفر دیگر در نوبت جذب قرار دارند که در صورت تحقق این برنامه، زمینه تحصیل 190 هزاردانش آموز  بازمانده از تحصیل فراهم می شود. 

وی ادامه داد: برنامه ریزی و ایجاد حساسیت میان آحاد جامعه و جلب مشارکت خیران و سازمان های مردم نهاد برای حمایت از مراکز نگهداری کودکان کار و ساماندهی کودکان خیابانی در سیستان و بلوچستان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: براساس توصیه های مقام معظم رهبری، هیچ محدودیتی برای ادامه تحصیل افراد بویژه افراد فاقد مدارک هویتی در کشور نداریم. 

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خاطرنشان ساخت: در دولت یازدهم ،بیش از 25 هزار شناسنامه برای افراد فاقد شناسنامه درسیستان و بلوچستان صادر شده است. 

جمشیدنژاد با اشاره به فعالیت های مناسب و روبه رشد ورزشی در آموزش و پرورش استان، افزود: از ظرفیت تفاهم نامه منعقد شده بین استان و فدراسیونهای ورزشی کشور، برای توسعه ورزش قهرمانی با مشارکت ادارات کل  آموزش و پرورش و  ورزش و جوانان استفاده شود. 

وی گفت: دستگاه های متولی زمینه بازدید و جلب حمایت گروههای مرجع و نخبگان فرهنگی و اجتماعی ،علما،معتمدان و متنفذین ، معلمان  و اصناف را از مراکز مددکاری فراهم نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: