• پنجشنبه ۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-1084-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون عمرانی استاندار بیان کرد؛

رفع و اصلاح هندسی 38 نقطه حادثه خیز استان تاپایان امسال

معاون عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه شورای ترافیک استان گفت: ما در سطح استان 38 نقطه حادثه خیز داریم که این نقاط حادثه خیز به وسیله تغییر هندسی تاپایان امسال اصلاح خواهند شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر باقر کرد در ادامه با اشاره به بروز تصادف منجر به فوت اخیر در محور زابل به زهک از رانندگان درخواست کرد با توجه به محدودیت های جاده های استان سرعت مجاز را رعایت کنند و در این زمینه به علائم و هشدارهای پلیس راهنمای و رانندگی توجه کامل نمایند که دچار حادثه نشوند.

وی گفت: از ظرفیت تمامی ارگان های مربوط به راه برای برطرف شدن این نقاط حادثه خیز استفاده می کنیم تا دیگر شاهد سانحه در این نقاط نباشیم.

وی در ادامه به مسئله اموزش و تعلیم مسائل راهنمايی و رانندگی در مدارس و موسسات اموزشی اشاره داشت و گفت: قرار براین شد که پلیس راهنمای و رانندگی تعلیم این مسائل را در مدارس برای فرهنگ سازی انجام دهد.

کرد در ادامه با اشاره به پیاده روی بزرگ اربعین از امادگی تمامی ارگان های مرتبط با این موضوع خبر داد و خاطرنشان کرد: از 8تا25ابان این ارگان ها در حالت اماده باش کامل برای خدمت رسانی وحمل و نقل اسان به زائرین اربعین هستند.

وی در نهایت با اشاره به عدم استاندارد بودن اتوبوس های شرکت واحد برای جابجای زائرین اربعین در طول راه ها گفت: از تمام ظرفیت شرکت حمل و نقل استفاده می شود که ترجیحا از اتوبوس های شرکت واحد در این زمینه استفاده نمی شود.

وی افزود: در صورت مازاد مسافر و اتمام اتوبوس های اداره راه و ترابری از ظرفیت ریلی استان برای انتقال زائرین استفاده خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: