• جمعه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه زاهدان:

نباید از دشمن شناسی غفلت کنیم

امام جمعه زاهدان گفت: عزت هر نظام به نیروهای مسلح است، بسیجی، سپاهی، ارتشی و انتظامی فرقی نمی‌کند همین عزیزان هستند که آمریکا را ترس فرا گرفته است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان اظهار کرد: هدف استکبار جهانی از ابتدا ساقط کردن نظام اسلامی بود، بعد از 40 سال، امروز ایران اسلامی در همه جبهه ها حرف خود را به کرسی نشانده است.

خطیب نماز جمعه زاهدان در ادامه افزود: هوشیاری مقابل نفوذ دشمنان ، روشنگری و تبیین حقایق ، تکلیف همه ما در مقابله با دشمنان است.

وی گفت: دشمنان با تمام قوا تصمیم دارند نور الهی و قرآنی انقلاب اسلامی که نور اهل بیت(ع) است خاموش کنند ولی بدانند هرگز نمی‌توانند به خواسته خود برسند.

سلیمانی تصریح کرد: نباید از دشمن شناسی غفلت کنیم، باید روحیه مقاومت، ایستادگی و پایداری را در خود تقویت کنیم، چرا که سازش و تسلیم پذیری در مقابل کفر با اسلام ناب محمدی منافات دارد.

امام جمعه زاهدان همچنین به 13 آبان و روز استکبار ستیزی نیز اشاره کرد و افزود: ماهیت و رویکرد اساسی در وقوع رخدادهای مهم یوم الله 13 آبان بر استکبار ستیزی و استقلال طلبی ملت بزرگ ایران استوار است.

آیت الله سلیمانی، 13 آبان را نماد استکبارستیزی ملت ایران عنوان کرد و گفت: واقعیات این روز به یادماندنی باید برای نسل جوان تشریح و تبیین شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: