• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-3014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

در بسیاری از خدمات نظام سلامت از "نبود" به "کمبود" رسیده ایم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در بسیاری از خدمات نظام سلامت از "نبود" به "کمبود" رسیده ایم و این حرکت تا حذف فاصله استان با نقاط برخوردار کشور ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر محمودرضا میری در دیدار شورا و مسئولین بهداشت چابهار افزود: حرکت فرماندار ویژه چابهار در پی گیری نظام مند مطالبات حوزه های مختلف و از جمله بهداشت و درمان شهرستان بسیار ارزشمند است و واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با این حرکت و مطالبات همراه هستند.

وی بیان کرد: اگرچه با اجرای طرح تحول نظام سلامت عرصه جدیدی برای توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان باز شده است اما تبدیل سلامت به یکی از اولویت های مردم و مطالبات اجتماعی ارزشمندترین ثمره اجرای این طرح بود.

میری خاطرنشان کرد: ضریب اشغال تخت در برخی از بخش های بیمارستان فعلی چابهار بالاتر از 100 درصد است و ساخت بیمارستان جدید در این شهرستان با جدیّت در دستور کار قرار دارد.

رئیس دانشگاه در ادامه تصریح کرد: ساخت بیمارستان جدید در چابهار علاوه بر ارائه خدمات درمانی به مردم، امکان توسعه آموزش پزشکی در جنوب استان را نیز فراهم خواهد کرد.

وی تاکید کرد: در پاسخ به مطالبات مردمی و در جهت دستیابی به معیارهای عدالت آموزشی، سهمیه پذیرش دانش آموزان بهیاری بومی شهرستان چابهار افزایش می یابد.                


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: