• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-390-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

خدمات دهی شهرداری خاش به ساکنان حاشیه شهر و محلات کم برخوردار

شهردار خاش با تاکید بر اینکه در این دوره از فعالیتهای شهرداری به حاشیه شهر و محلات کم برخوردار خدمات دهی می شود گفت: در راستای تأمین رفاه حال، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان عملیات زیرسازی معابر حاشیه شهر بویژه خیابان امام جعفر صادق (ع) و ارتباطی های آن واقع در محله اسلام آباد ادامه دارد.

عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: ارتقای کیفی و بهسازی معابر و پیاده روها از اهداف اصلی شهرداری خاش در اجرای پروژه ها به شمار می رود.

وی بیان کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته عملیات زیرسازی و آسفالت سایر خیابان ها و کوچه هایی که نیاز به بهسازی دارند با عدالت محله ای و تدبیر شورای اسلامی شهر انجام می شود.

تمندانی زیر سازی و آسفالت خیابانهای سطح شهر به ویژه خیابانهای اصلی محلات کم برخوردار را از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری خاش عنوان و بیان کرد: یکی از بارزترین و مهمترین وظایف مجموعه ما توجه به عمران و آبادانی شهر و به تعبیر دیگر پیگیری اجرای پروژه های عمرانی است.

وی ادامه داد: پروژه های عمرانی در راستای تسهیل در امر رفت و آمدی ایمن، ایجاد بستری مناسب جهت رضایتمندی ساکنین، روان شدن ترافیک می باشد که به همین منظور واحد فنی و عمرانی شهرداری خاش اقدام به اجرای عملیات زیرسازی کرده است.

شهردار خاش گفت: اجرائی کردن سیاستهای عمرانی شهرداری با هدف کسب رضایتمندی عمومی شهروندان عزیز رسالت اصلی ما بوده و کلیه معابر سطح شهر بر اساس اولویت بندی و چندین مرحله عملیات زیرسازی و آسفالت ریزی در محلات کم برخوردار و برای برطرف ساختن مطالبات شهروندان حاشیه شهر خاش و تغییر سیما و منظر در این شهر انجام خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: