• چهارشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فعالیتهای عمرانی شهرداری خاش در سکونت گاه غیر رسمی

عملیات عمرانی شهرداری خاش در سکونت گاه غیر رسمی جهت امنیت شهری در روستای نصرت اباد خاش از روز گذشته شروع شده است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، عبدالمجید تمندانی شهردار خاش گفت: عملیات خاک ریزی و زیر سازی معابر در نصرت آباد خاش جهت تامین امنیت شهری و ساماندهی سکونت گاههای غیر رسمی از روز گذشته با تلاش کارکنان شهرداری و همکاری با فرمانداری و بخشداری مرکزی خاش آغاز گردید.

تمندانی عدم سند مالکيت به همراه فاضلاب معابر را از مشکلات مهم سکونتگاه های غیر رسمی عنوان و تصریح کرد: دسترسي امکان احداث سيستم فاضلاب و ارتباط دادن آن با سيستم فاضلاب شهري، مشکل جمع آوري زباله همچنين فقر در سطح محلي، عدم همبستگي اجتماعي از ديگر مشکلات سطوح محله در سکونت گاه های غیر رسمی است.

تمندانی ادامه داد: وضعیت بسیار نامساعد معابر در نصرت آباد خاش و درخواست ها و مطالبات ساکنین از شورای اسلامی شهر و شهرداری جهت خدمات دهی در این منطقه با تدبیر شورای اسلامی شهر خاش و شهرداری زیرسازی کلیه معابر را در دستور کار قرار دادند.

شهردار خاش ادامه داد: حدود ۵۰۰ خانوار در نصرت آباد خاش از مزایای این اقدام شهرداری برخوردار گردیده و در راستای امنیت پایدار و سامان دادن به حاشیه نشینی و حرکت به سوی امنیت شهری اقدامات خوبی شهرداری خاش در این منطقه انجام خواهد داد.

شهردار خاش افزود: تدبیر شورای اسلامی شهر و هدف شهرداری خاش مبارزه با حاشیه نشینی می باشد و حاشیه نشینی در شهر خاش متوقف و حاشیه های شهر خاش ساماندهی و جلوی پیشرفت حاشیه نشینی گرفته شده است.

مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی خاش هم بیان کرد: با توجه به اینکه نصرت آباد روستایی غیر رسمی بوده و ساکنان آن بین شهر و روستا قرار گرفته اند و دولت نتوانسته در مبحث خدمات رسانی و اجرای طرحهای مختلف به مردم خدمت ارائه و دهد با تدابیر و حمایتهای فرماندار و تعامل با شورای شهر و شهرداری خاش برای انجام کارهای عمرانی در این روستا تصمیم‌گیری شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: