• پنجشنبه ۱۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-2087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همايش روابط عمومي و رسانه در استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد

با حضور استاندار، مديران كل سازمان ها و ادارات، مسئولان و كارشناسان روابط عمومي هاي ادارات و خبرنگاران سیستان و بلوچستان همايش روابط عمومي و رسانه در استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان در این مراسم در ابتدا جواد سالارزهی مدیرکل روابط عمومی استانداری در تبیین نقش روابط عمومی و جایگاه آن گفت: روابط عمومي به عنوان قلب تپنده سازمانها  و نهادها  عمل مي کند و به عنوان چشم بيناي ادارات مطرح مي شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان در ادامه افزود: روابط عمومي وظيفه تبليغ، ترغيب، تشويق و نفوذ در افكار عمومي را بر عهده دارد.

وی اظهار کرد: نهاد روابط عمومي چيزي جداي از تشكيلات يك سازمان و يا يك دستگاه اجرائي و اقتصادي نيست ، فرايند امور در روابط عمومي به گونه اي است كه نهايتا به تحقق اهداف يك سازمان كمك می کند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ادارات باید اعتبار مورد نیاز را به روابط عمومی های خود برای معرفی اقدامات دولت در بخش های مختلف اختصاص دهند.

جواد سالارزهی افزود: متاسفانه یک ریال برای بحث اطلاع رسانی در اختیار روابط عمومی ها گذاشته نشده است.

وی اظهارداشت: توجه و ارزش گذاری به کار فعالان حوزه روابط عمومی ادارات  نقش مهمی در افزایش آگاهی مردم از فعالیت های دولت دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: