• یکشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-5714-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک جهاددانشگاهی و آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

طی نشستی مشترک بین رئیس جهاد دانشگاهی و مدیرکل آموزش پرورش سیستان و بلوچستان تفاهم نامه همکاری‌های آموزشی منعقد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، رئیس جهاددانشگاهی واحد استان در نشستی مشترک با مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به منظور انعقاد تفاهم‌نامه همکاری اظهار کرد: جهاددانشگاهی از دیرباز و امروزه به عنوان نهادی علمی و انقلابی در جامعه شناخته می شود.

دکتر منصور تاجری ادامه داد: این نهاد تلاش و نگاه خود را به برنامه‌ها و اقدامات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، دانش‌بنیان، اشتغال، کارآفرینی و ...  معطوف کرده است.

وی با بیان اینکه آموزش یکی از نیازهای ضروری و انکارناپذیر جامعه امروزی است، افزود: در همین راستا توجه ویژه‌ای به آموزش نوجوانان، جوانان، دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف جامعه توسط جهاددانشگاهی صورت گرفته است.

رئیس جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی توانایی ورود به عرصه های مختلف و برنامه های بر زمین مانده جامعه را دارد، تصریح کرد: مسائل آموزشی، فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی در حقیقت با جدیت و توجه ویژه‌ای توسط جهاددانشگاهی برنامه‌ریزی و پیگیری می‌شود.

تاجری با بیان اینکه تاکنون خدمات آموزشی متنوع و مختلفی در زمینه زبان‌های بین‌المللی به دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف استان توسط مرکز زبان‌های بین‌المللی جهاددانشگاهی استان ارائه شده است، گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه هزاران نفر از دانش آموزان، فرهنگیان و خانواده‌های آنان در سطح استان در چرخه آموزش زبان‌های بین‌المللی جهاددانشگاهی واحد استان قرار می گیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: