• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-885-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وزیر کشور:

دولت برای توسعه سیستان و بلوچستان برنامه‌های ویژه دارد

وزیر کشور گفت: دولت برای توسعه سیستان و بلوچستان برنامه های ویژه دارد و این مهم با همراهی مردم و مسئولین در استان میسر خواهد شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی در آیین تودیع و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان در زاهدان افزود: سیستان و بلوچستان در چهار سال گذشته شاهد توفیقات بسیار خوبی در حوزه های اجرایی، پروژه ها و سرمایه گذاری ها بوده است.

وزیر کشور گفت: توقع است استاندار جدید این برنامه ها را با قوت پیگیری و دنبال کند.

وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان در چهار سال اخیر گام های خوبی را در حوزه اجرایی با حمایت و توجه دولت و شخص رئیس جمهوری برداشته است.

وزیر کشور در ادامه با قدردانی از تلاش های استاندار سابق سیستان و بلوچستان گفت: دولت بنا دارد از علی اوسط هاشمی استاندار سابق این استان در جای مناسب و موثرتری استفاده کند.

وی انتخاب استانداران را همراه با فراز و فرودهای بسیار تا رسیدن به اجماع نسبی ذکر کرد و افزود: خوشبختانه در انتخاب استاندار فعلی سیستان و بلوچستان توانستیم بالاترین سطح هماهنگی و اجماع را ایجاد کنیم.

وزیر کشور ادامه داد: از دانیال محبی با حدود هشت سال فعالیت در سیستان و بلوچستان و دارا بودن سوابق اجرایی بسیار خوب توقع است که مجموعه برنامه هایی را که در چهار سال گذشته انجام شده را با قوت پیگیری و حجم سرمایه گذاری را افزایش دهد.

وی افزود: همچنین امید است با حمایت و راهنمایی بزرگان و با همکاری تمام دستگاه های اجرایی و حاکمیتی سیستان و بلوچستان بتوانیم گام های بلند تری را در این استان برداریم.

به گزارش ایسنا، با تصویب هیات وزیران و طی حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور دانیال محبی نیا به‌ عنوان استاندار جدید سیستان و بلوچستان منصوب شد.

دانیال محبی نیا که پس از پیروزی انقلاب اسلامی دبیر هنرستان شهید رجایی بندرعباس بوده و بعد از آن به استخدام وزارت کشور درآمده است در دولت هشتم معاون سیاسی - امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: