• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-1285-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

کسی که مسئولیتی را دریافت می‌کند باید ظرفیت خود را نسبت به آن مسئولیت بالا ببرد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه بین مردم و مسئولین در استان همکاری و وحدت نظر وجود دارد گفت: مسئولیت پذیری و گرفتن پست های مدیریتی نوبت به نوبت است و میز خدمت ماندگار نیست ولی انچه مهم است خدمت صادقانه به مردم است که برای انسان افتخار محسوب می شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در مراسم آیین تودیع و معارفه استاندار سیستان و بلوچستان اظهار کرد: زیبنده است که هر استانداری، تجارب ارزشمندی که طی سال‌ها به‌دست آورده را به استاندار جدید منتقل کند.

آیت الله سلیمانی در ادامه گفت: توقع ما از دولتمردان این است که از نیروهای خدوم، متدین و متعهد استفاده کنند.

امام جمعه شهرستان زاهدان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات علی‌اوسط هاشمی، استاندار سابق سیستان و بلوچستان، وی را فردی کاردان و بسیار توانمند در اجرای امور دانست.

نماینده ولی فقیه در استان در ادامه با اشاره به اینکه سمت ها هرچه باشد منتقل شدنی و تمام شدنی است گفت: گرفتن مسئولیت امری اعتقادی است و عزل ونصب ان هم یک نوع مسئله اعتقادی است.

وی اظهار کرد: آنچه  از فرد بعد از دوران مسئولیت می ماند کارهای نیک و بد اوست اگر عمل انسان نیک و خوب باشد با رضایت خاطر و ارامش درونی مسئولیت را رها می کند و اگر بد باشد با ناراحتی وغم.

سلیمانی در ادامه تاکید کرد: کسی که مسئولیتی را دریافت می کند باید ظرفیت خود را نسبت به ان مسئولیت بالا ببرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با آرزوی توفیق برای استاندار جدید سیستان و بلوچستان گفت: دانیال محبی استاندار جدید این استان اهل دین، متانت، تعامل و تعادل است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: