• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-7614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف بیش از یک تن موادمخدر در جنوب شرق کشور

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند مسلح مواد مخدر و کشف یک تن و 500 کیلوگرم مواد افیونی و دستگیری پنج قاچاقچی در یک درگیری مسلحانه خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمد قنبری اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت یک باند بزرگ که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو، قصد جابه جایی مواد مخدر از شهرستان سراوان و انتقال به استان‌های مرکزی کشور را دارد، مطلع شدند.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی ماموران، اعضای این باند در جنوب سیستان و بلوچستان شناسایی شدند و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: براین اساس، یگان های عملیاتی شهرستان سراوان شب گذشته چهار دستگاه خودرو متعلق به قاچاقچیان را در محورهای فرعی، شناسایی کردند و پس از ورود سوداگران مرگ به کمین پلیس، با آنها به صورت مسلحانه درگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به توقیف چهار دستگاه خودرو سبک حامل مواد مخدر، گفت: پنج قاچاقچی در این درگیری دستگیر و در بازرسی از خودروها، یک تن و 500 کیلوگرم تریاک و دو قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و رصد مداوم باندهای توزیع کننده مواد مخدر اجازه نخواهد داد این افراد سود جو به اهداف پلید خود دست یابند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: