• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-1590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار بیان کرد:

کمبود اعتبارات بخشی از مشکلات موجود در مسیر اجرای طرح‌ها در خاش

فرماندار شهرستان خاش با حضور در بخش نوک آباد مهمترین مشکلات ساکنان در مناطق گوهرکوه و چاه احمد را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمداکبر چاکرزهی در سفر یک روزه به بخش نوک آباد و دیدار با مردم چاه احمد گفت: دولت خود را مکلف می داند که برای مردم در بخش های مختلف کار خدمت کند و مدیران حسب منشور دولت باید با تمام توان مشکلات مردم را مرتفع سازند.

چاکرزهی ادامه داد: بخش بزرگی از مشکلات در مسیر اجرای طرحها مربوط به کمبود اعتبارات بوده که با پیگیری های لازم تلاش می کنیم گره از مشکلات موجود باز شود.

فرماندار خاش تاکید کرد: بخشی از مشکلات در مسیر اجرای برنامه های دولت مربوط به اختلافات مردمی بوده که به عنوان یک آسیب جدی مطرح است و بسیاری از پروژه ها را به تعطیلی کشانده و اختلال در مسیر خدمت به مردم به وجود آمده است.

مهدی جمشیدزهی بخشدار نوک آباد خاش هم با قدردانی از حضور فرماندار و مدیران در منطقه و تلاش برای بررسی مشکلات مردم بیان کرد: پروژه های شاخص راهسازی، ورزشی و آبرسانی در دستور کار دولت است لذا امیدواریم با بررسی مشکلات از سوی فرماندار و مدیران بتوانیم شاهد اجرا، تکمیل و بهره بهره برداری از طرحهای مختلف در منطقه باشیم.

به گفته وی برای رفع مشکلات ارتباطی و صدا و سیما و مباحث بهداشتی و آموزشی اقداماتی در دستور کار دولت است.

وی بیان کرد: هم اینک پروژه های آب شیرین و تصفیه کن و برداشت آب شیرآباد گوهرکوه با 770 میلیون تومان هزینه و بهره مندی 1100 خانوار در 46 روستای منطقه، اورژانس شیرآباد گوهرکوه با 100 میلیون هزینه، رفع مشکل چاههای آب با  200 میلیون ریال هزینه، پروژه عمران روستایی شیرآباد با یک میلیارد ریال هزینه در دستور کار دولت قرار دارند. 

پیگیری برای حل مشکلات آب و بهداشت مدارس و سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان و معلمان ملک آباد چاه احمد، پیگیری برای اجرای پروژه دیوار حفاظتی در توکل آباد چاه احمد، برق و آبرسانی، اینترنت، آنتن دهی موبایل، نبود پزشک دندان و دهان، اورژانس و خودروی آمبولانس، راهسازی به روستاهای چاه احمد، راه میرآباد به چاه احمد و چاه احمد به کورین، سالن و مجموعه ورزشی جهت استفاده جوانان یکصد روستای چاه احمد از مهمترین برنامه ها و دستاوردهای سفر یک روزه فرماندار و مدیران خاش به منطقه بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: