• چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-9514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

در هفته بازدید همگانی صورت گرفت:

بازدید برخی مسئولین شهر زابل از کارگاه صنایع چوب مرکز آموزش فنی و حرفه ای

همزمان با هفته بازدید همگانی رئیس اداره تعزیرات حکومتی، دادستان و فرمانده نیروی انتظامی و هیئت همراه از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان زابل بازدید کردند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان؛ بامری رئیس مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان زابل در تشریح این خبر گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته بازدید همگانی آقایان سرگزی دادستان ، سرهنگ نجابت فرمانده انتظامی و جان آبادی رئیس  اداره تعزیرات حکومتی و هیات همراه از کارگاه های صنایع چوب ،مکانیک و پروژه گلخانه مرکز آموزش فنی و حرفه ای براداران شهرستان زابل بازدید بعمل آوردند و از نزدیک با ظرفیت ها و امکانات موجود برای توانمند سازی افراد آشنا شدند .

بامری افزود: در بازدید دادستان و فرمانده نیروی انتظامی از پروژه گلخانه مصوب گردید یک نفر نیروی خدماتی و فضای سبز از مجموع زندانیان  راه باز جهت همکاری در مرکز حضور یابد. 

وی تصریح کرد: در بازدید از کارگاه مکانیک مقرر گردید در روزهای آتی تعدادحداقل ۱۰۰ نفر از پرسنل جوان نیروی انتظامی از کارگاه های مرکز بازدید کنند ونیز دوره های آموزش فنی و حرفه ای (لوازم خانگی و مکانیک ) با هدف توانمند سازی پرسنل نیروی انتظامی برنامه ریزی و اجرا شود .

بامری خاطرنشان کرد: فراگیر کردن هر چه بیشتر آموزش های مهارتی در جامعه و نهادینه کردن فرهنگ مهارت آموزی از دیگر اهداف اجرای طرح هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای است و چون تجهیزات و کارگاه های مراکز آموزش فنی و حرفه ای ظرفیت بالایی دارد افراد می توانند طی بازدید از این مراکز با این توانمندی ها آشنا شده و بهره لازم را ببرند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: