• چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-6284-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امضای تفاهمنامه واگذاری امور تصدی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون سیستان و بلوچستان

در راستای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در خصوص واگذاری امور تصدی گری به بخش غیر دولتی، تفاهمنامه ای در این خصوص به امضای مهردادجهاندیده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و غلام محمد طاهری رییس هیئت مدیره اتاق تعاون استان رسید.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هدف از انعقاد این تفاهمنامه را تحقق سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی مرتبط با بخش تعاون در خصوص برون سپاری فعالیت های تصدی گری به بخش غیر دولتی و اعمال نظارت بهینه از طریق عوامل درون سازمانی و درون بخشی بر تعاونی ها برای اطمینان از تطبیق فعالیت آنها با قانون بخش تعاون بیان کرد.

مهرداد جهاندیده افزود: بر این اساس اموراتی نظیر بررسی گزارشات مالی اتحادیه ها و تعاونی ها، اجرای نظام نظارتی، نظارت بر نحوه برگزاری مجامع عمومی،برگزاری برنامه های ترویجی و دوره های آموزشی و رسیدگی به شکایات به اتاق تعاون استان واگذار شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همچنین نظارت بر تغییرات ثبتی تعاونی ها، تشکیل و توسعه تعاونی ها، پذیرش و بررسی پرونده های درخواست تسهیلات و جمع آوری آمار و اطلاعات مورد نیاز را بخش دیگری از امورات بر شمرد که بر اساس این تفاهمنامه به اتاق تعاون واگذار شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: