• دوشنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-2590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز اصلاح هندسی معابر پر تردد و نصب تابلوها در شهر خاش

شهردار خاش گفت: در چند نقطه پر تردد شهر طرح اصلاح هندسی به همراه نصب تابلو راهنما نصب شده است.

عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان افزود: یکی از مهمترین مسائلی که در اجرای طرح‌های ترافیکی و کاهش میزان تصادف درون شهری نقش مهمی ایفا می‌کند، اجرای طرح‌های مربوط به اصلاح هندسی معابر و میادین است.

وی بیان کرد: با توجه به آنکه گاهی اوقات اجرای یک تغییر کوچک در خیابان و یا معبر محل عبور خودروها باعث می‌شود تا بسیاری از حوادث رانندگی کاهش یافته و از بروز تلفات و خسارات جاده‌ای جلوگیری شود.

تمندانی ادامه داد: هم اکنون اجرای طرح اصلاح هندسی در چند نقطه از شهر که از ابتدای دور جدید شورای اسلامی  در دستور کار واقع شده بود به مرحله اجرا در آمد.

شهردار خاش تصریح کرد: علاوه بر اصلاح هندسی از نصب تابلوهای راهنمایی و طرح تعریض معابر سطح شهر خبر داد و افزود: عملیات اصلاح هندسی معابر در راستای رفع موانع فیزیکی و تسهیل در امر تردد وسایل نقیله و نصب تابلوهای اسامی با هماهنگی های صورت گرفته از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک  خاش به انجام رسیده است.

وی گفت: در راستای اصلاح هندسی معابر و به منظور رفاه حال شهروندان و تامین امنیت عبوری آنان به هنگام تردد نسبت به اصلاح هندسی، نصب تابلوهای ترافیکی و اسامی معابر در برخی از میادین و معابر سطح شهر اقدام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: