• دوشنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-10814-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده بسیج ناحیه زاهدان:

اجرای بیش از 125 برنامه در هفته بسیج در حوزه زاهدان

فرمانده بسیج ناحیه زاهدان گفت: در هفته بسیج امسال در زاهدان بیش از 125برنامه با شعار بسبج مظهر مردم سالاری دینی برگزار می شود.

سرهنگ خدارحم سارانی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بسیج قابلیت توسعه و گسترش دارد به محور های برگزاری برنامه ها در این هفته پرداخت و افزود: خدمت رسانی و محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و سازندگی،بسیج اعتلای فرهنگی و اجتماعی،امادگی دفاعی و اجرای رزمایش گردان های بیت المقدس از محور های مهم برگزاری برنامه ها در هفته بسیج امسال است.

سرهنگ سارانی در ادامه به تجمع بزرگ بسیجیان با عنوان شکوه مقاومت در این برنامه ها اشاره داشت و گفت: در این برنامه تمامی بسیجیان گردان های بیت المقدس،کوثر،امام حسین،امام علی و گردان های بدر و مائده در 5 آذر در مصلی قدس اجتماع خواهند کرد و شکوه و عظمت بسیج را به نمایش می گذارند.

وی در ادامه به اغاز طرح گشت محله با عنوان حماسه خدمت و امنیت برای مردم با حضور مدیران و معتمدین اشاره کرد.

فرمانده ناحیه بسیج زاهدان در ادامه به روز شمار هفته بسیج امسال پرداخت وگفت: شعار های امسال در هر روز عبارت است از بسیج اقتصاد مقاومتی و سازندگی،بسیج محرومیت زدایی وخدمت رسانی، بسیج اعتلای فرهنگی و اجتماعی،بسیج اندیشه ورزی و تولید علم،بسیج مسجد محوری و ولایت مداری،بسیج دولت مقاوم و استکبار ستیزی، بسیج جهاد اکبر و عمل انقلابی که از 29ابان تا 5اذر برگزار خواهد شد.

سارانی در ادامه با اشاره به اینکه تفکر بسیجی توطئه دشمنان را خنثی می کند، تصریح کرد: شهدا امروز الگوی ما در زندگی هستند از این رو اگر دشمن بخواهد کوچکترین تعرض به کیان این مرز وبوم داشته باشد با همان تفکر عاشورای و افکار انقلابی با انها برخورد خواهیم نمود.

وی گفت: بسیج در تمامی عرصه ها پیشتاز است و نگاه بسیج در این زمینه نگاه دینی و جهادی است که تاکنون در بیشتر عرصه ها به ویژه اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدايی گام های مؤثری برداشته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دستاورد های علمی، فعالیت های سیاسی،اجتماعی و پیشرفت های نظامی هرکدام بخشی از بدنه جامعه را ترمیم و تکمیل می کند خاطرنشان کرد: روح حاکم بر تمامی بخش ها،تفکربسیج،ارتباط ناگسستنی میان اجزای نظام اسلامی را رقم میزند چرا که یکپارچی اعضای گوناگون جامعه،ناشی از  یگانگی انها است.

فرمانده ناحیه بسیج زاهدان در ادامه با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب که بسیج را به عنوان یک ذخیره پایان ناپذیر برای نظام و انقلاب خواندند گفت: افتخار ما بسیجیان این است که به برکت خون شهدا و رهنمود های امام خمینی و رهبر فرزانه انقلاب همچنان در برابر دشمنان ایستاده ایم که نوید بخش پیروزی های پی در پی این نیروسراسر جهان است.

وی با بیان اینکه بسیجی کسی است که دل در گرو انقلاب دارد ودر راه انقلاب تلاش کرده، افزود: بسیج منحصر به هشت سال دفاع مقدس یا یک قشر خاص نیست وقابل اشاعه در هر مکان نیز هست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: