• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 969-186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان کرد:

آمادگی همکاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با حوزه بهداشت و درمان سپاه استان

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در دیدار با فرمانده سپاه سلمان استان ضمن تبریک تقارن هفته بسیج با حلول ماه ربیع الاول، گفت: سپاه و بسیج همواره یار و یاور مردم و نظام بهداشت و درمان  کشور بوده اند که راه اندازی بیشترین تعداد بیمارستان صحرایی برای کمک به بیماران و نیازمندان مصداق آن است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر میری تصریح کرد: این که 11درصد از پروژه های عمرانی بهداشت و درمان کشور در استان سیستان و بلوچستان است به معنای حل مشکلات نیست ، در واقع توانسته ایم حداقل ها را تامین کنیم.

وی افزود: حوزه بهداشت و درمان استان و در راس آن دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آماده هر گونه همکاری با همکاران حوزه بهداشت و درمان در سپاه استان است.

همچنین سردار سرتیپ دوم پاسدارحسین معروفی فرمانده سپاه سلمان استان نیز ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول، گفت: ما و همه همکاران سپاه و بسیج ارادت قلبی به کارکنان و خدمتگزاران حوزه سلامت استان داریم.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که "بیمار نباید بجز رنج بیماری رنج دیگری داشته باشد" ، افزود: اینکه حوزه بهداشت ودرمان استان فارغ از خط کشی های سیاسی، قومی و مذهبی فقط به دنبال ارائه خدمات به مردم است جای شکر گزاری و سپاس دارد.

سردار معروفی با اشاره به این مطلب که کار طبابت و پزشکی مقدس است،  تصریح کرد: سلامت جسم و روح به یکدیگر وابسته است و اگر فردی جسم سالم و عاری از هرگونه بیماری داشته باشد روح و روانی سالم خواهد داشت و در نهایت جامعه و اجتماعی پاک خواهیم داشت.

وی در پایان با تاکید بر توسعه زیرساختهای بهداشت و درمان در استان نیز، گفت: باید با تعامل بتوانیم مناطق کمتر برخوردار استان از لحاظ بهداشتی و درمانی را به درجه نرمال کشوری برسانیم.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: