• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توقیف کامیون حامل احشام قاچاق

فرمانده انتظامي شهرستان دلگان از کشف 14 رأس گاو و 2 نفر شتر قاچاق به ارزش 500 ميليون ريال در اين شهرستان خبر داد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان سرهنگ"غلامعلي قنبري" ، در تشريح اين خبر گفت: مأموران يگان تکاوري 109 شهرستان دلگان حین گشت زني هاي هدفمند در محور دلگان به زهکلوت به یک دستگاه كاميون مشکوک و جهت بررسي بيشتر این کامیون را متوقف کردند.

وي افزود: مأموران در بازرسي از اين کامیون 14 رأس گاو و 2 نفر شتر قاچاق که فاقد هرگونه بارنامه و مجوز حمل از سازمان دامپزشکي بود را کشف کردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به اينکه کارشناسان ارزش اين محموله را 500 ميليون ريال برآورد کردند، اظهار داشت: قاچاقچیان اين احشام را به صورت غيرقانوني از نوار مرزي بارگيري و قصد انتقال به داخل کشور داشته اند که توسط ماموران دستگير شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان دلگان در پايان با اشاره به دستگیری 2 قاچاقچی در این رابطه، خاطر نشان کرد: با توجه به اين كه بسياري از بيماري هاي خطرناك قابل سرايت به انسان و در واقع مشترك بين دام و انسان است و جابجايي و نقل و انتقال اين گونه احشام بدون مجوز اداره بهداشت مي تواند سلامت شهروندان را به مخاطره بياندازد، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به قاچاق را با مرکز فوريت هاي پليسي 110 اطلاع رساني کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: