• چهارشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اعطای مجوز تاسیس مرکز بین کارگاهی به صاحبان کارخانه سیمان خاش

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان از اعطای مجوز تاسیس مرکز بین کارگاهی توسط معاون پارلمانی و امور استانهای وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی به صاحبان کارخانه سیمان خاش خبر داد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمدجهانتیغی در خلال بازدید از کارخانه سیمان شهرستان خاش با حضور تقی زاده معاون پارلمانی و امور استانهای وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی ، ثابت نژاد معاون پژوهش و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و نیز اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ارائه آموزشهای مهارتی به کارگران کارخانه سیمان خاش منجر به معافیت 80 میلیون تومانی صاحبان این کارخانه شد .

جهانتیغی افزود: کلیه کارخانه ها و اصناف استان که برای بکارگیری و تربیت نیروی ماهر و متخصص به مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان مراجعه کنند و مسری را فراهم کنند که کارگران آنها از این آموزشها بهرمند شوند مشمول معافیت مالیاتی قرار خواهند گرفت .

وی تصریح کرد: مجوز تاسیس مرکز بین کارگاهی در کارخانه سیمان خاش توسط تقی زاده معاون پارلمانی و امور استانهای وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی به صاحبان این کارخانه ابلاغ شده و از این پس شاهد ارتقاء همکاریهای آموزشی فی مابین خواهیم بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: