• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان خبر داد:

برگزاری همایش منطقه‌ای میعاد محراب در سیستان و بلوچستان

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان از برگزاری همایش منطقه‌ای میعاد محراب ویژه دانشجویان شرق کشور در این استان خبر داد.

محمود محمدقاسمی در گفت وگو با ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، با اعلام این خبر افزود: این همایش فرهنگی و معنوی ویژه دانشجویان شرق کشور(سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد، خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی) در این استان برگزار می شود.

وی راهبردها و راهکارهای جذب جوانان به مسجد، چگونگی جذب پایدار جوانان به مسجد، نقش نماز در عرصه فردی و اجتماعی، مساجد و جوانان و فرصت ها و تهدیدها، /اسیب شناسی حضور جوانان در مساجد، بررسی گرایش و عدم گرایش جوانان به مسجد، بررسی راههای تقویت ارتباط جوانان به سوی مسجد، نقش نهادی های فرهنگی در جذب جوانان به مسجد، نقش والدین در هدایت جوانان به مسجد، بررسی راههای تقویت ارتباط  و تعامل عوامل فرهنگی مسجد در جذب جوانان،  مسجد و نیازهای معنوی جوانان و ارتباط هنر نمار و شیوه های تشویق جوانان به مسجد را 13 محور ارائه مقاله به همایش منطقه ای میعاد محراب دانست.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مقالات صرفا از طریق لینک www.jdsvb.ac.ir/mehrab قابل دریافت است، تصریح کرد: دانشجویان شرق کشور تا 20 بهمن ماه سال جاری می توانند چکیده و اصل مقالات خود به آدرس یاد شده ارسال کنند.

محمدقاسمی با اشاره به اینکه زمان برگزاری این همایش 6 اسفند امسال در محل دانشگاه سیستان و بلوچستان خواهد بود، گفت: از مقالات برگزیده در بخش ارائه جهت شرکت در همایش دعوت به عمل خواهد آمد.

وی یادآور شد: دبیرخانه همایش این شماره تلفن را 05433425974 جهت پاسخگویی به سوالات و مشکلات علاقمندان به شرکت در همایش منطقه‌ای میعاد محراب اختصاص داده است.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی کشور، سازمان فعالیت های قرآنی دانشگاهیان کشور، دانشگاه سیستان و بلوچستان، دانشگاه ولایت ایرانشهر، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، دانشگاه علوم قرآنی زاهدان و دانشگاه مذاهب اسلامی شعبه زاهدان همراهان همایش منطقه‌ای میعاد محراب ویژه دانشجویان شرق کشور به شمار می روند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: