• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-2214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار در دیدار با معتمدین سیستان؛

با استفاده از ارتباطات و ایجاد پیوندهای عاطفی حق آبه سیستان تأمین می‌شود

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با شماری از معتمدین و متنفذین شیعه و سنی منطقه سیستان گفت: معتمدین و متنفذین طوایف و قبایل استان نقش برجسته ای در پاسداری از امنیت و پیشرفت استان دارند.

به گزارش  ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید دانیال محبی با اشاره به همجواری سیستان با کشور افغانستان اظهار کرد: معتمدین منطقه با تعامل و ایفای نقش بی بدیل خود زمینه ایجاد ارتباطات  مستحکم منطقه ای را فراهم نمایند .

وی ابراز امیدواری کرد با استفاده از ارتباطات مناسب و ایجاد پیوندهای عاطفی حق آبه سیستان تأمین شود. 

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد : تلاش خواهیم کرد در زمینه بهداشت و درمان به کشور افغانستان خدمات مورد نیاز ارائه نماییم .

محبی با بیان اینکه با توجه به مسئولیت قبلی ام در این استان همواره به یاد مردم استان سیستان و بلوچستان و مسائل و مشکلات مربوط به آنها بوده ام ، تصریح کرد: علاقمندی به شی یا شخصی سبب می شود که تلاش شود تا کمترین آسیبی به شی یا فرد مورد علاقه وارد نشده و حقی ضایع نشود.

وی ادامه داد: این علاقمندی به مردم استان و محبت های آنها سرمایه با ارزشی است و تلاش خواهم کرد آن را پاس بدارم .

استاندار با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان در آینده نزدیک گفت: استان سیستان و بلوچستان همواره مورد توجه رئیس جمهور و هیئت دولت بوده است و دولت تلاش داشته تا در راستای تحول منطقه گام بردارد.

وی خواستار حضور گرم و پرشور مردم در استقبال از رئیس جمهوری به پاس این توجهات شد و از آن به عنوان یک رفتار فرهنگ مدارانه یاد کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: