• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-2314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید استاندار بر مشارکت معتمدان و سران طوایف در رفع آثار سوء حاشیه نشینی

استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار شماری از سران طوایف و معتمدان شهرستان زاهدان گفت: مشارکت و همدلی زمینه ساز توسعه و رشد جوامع و تفرقه و تشتّت آفت بشمار می رود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید دانیال محبی اختلافات را عامل و مانع توسعه در جوامع دارای تکثر قومی و مذهبی دانست و افزود: توسعه امری مفهومی و تشتّت از موانع توسعه است.

وی با بیان اینکه انسان ،بستر و محور توسعه محسوب می شود ، با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های استان در بخشهای مختلف ، خواستار همکاری سران طوایف ،متنفذین و معتمدین برای سرمایه گذاری بومیان صاحب تمکن مالی در استان شد.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: پتانسیل های بی نظیر خدادادی طبیعی ، گردشگری و کشاورزی از جمله میوه های گرمسیری در سواحل مکران منبع عظیمی برای خلق ثروت است که با توجه به جمعیت جوان جویای کار در استان ، سرمایه گذاری و مشارکت مردم را می طلبد.

محبی برنامه ریزی هدفمند ، عقلانی بودن برنامه ها ، تحرک و پویایی را لازمه مدیریت برنامه محور بیان کرد.

نماینده عالی دولت در استان بر مشارکت و همراهی معتمدان و سران طوایف در رفع آثار سوء حاشیه نشینی تاکید کرد.

محبی استاندار با بیان اینکه قانون گریزی از شاخص های عدم توسعه بشمار می رود، گفت: با تلاش مدیران و حمایت دولت تدبیر و امید مشکل فاقدین شناسنامه برطرف خواهد شد.

وی آمادگی خود را برای شنیدن پیشنهادات نخبگان و گروههای مرجع اعلام کرد و اظهار کرد: عزم همگانی و هم افزایی موتور محرکه توسعه استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: