• چهارشنبه ۸ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 969-1684-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کشف بیش از 84 هزار لیتر گاز مایع قاچاق در سیستان و بلوچستان

سرپرست تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر قاچاق گاز مایع از بازارچه مرزی پیشین به کشور پاکستان ، اقدامات درخصوص بررسی موضوع در دستور کار مأمورین انتظامی قرار گرفت که در این راستا تعداد 3 دستگاه تریلی با 84 هزار و 210 لیتر گاز مایع مشکوک به قاچاق توقیف و 4 نفر متهم دستگیر و پرونده تحویل تعزیرات حکومتی ایرانشهر شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمد حسین اشرفی بیان کرد: در ادامه با شروع بررسی در شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز ، متهمین احضار که در اظهارات خود مبدأ بارگیری سوخت های مکشوفه را بندرعباس و مقصد را کشور پاکستان اعلام کردند.

وی افزود: شعبه رسیدگی کننده با توجه به استفاده قاچاقچیان از اسناد مجعول و همچنین انجام شگردهای مختلف جهت حمل کالای قاچاق و براساس اقرار متهمین ، تخلف را وارد دانسته و علاوه بر ضبط کالا ، متهمین را جمعاً به میزان 2 میلیارد و 23 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

اشرفی اضافه کرد: در ماه گذشته نیز اشخاصی که با شگرد های پیچیده قصد انتقال غیر مجازگاز مایع از استان البرز به مقصد کشور افغانستان را داشتند با اقدامات به موقع این اداره کل در نزدیکی مرز در محدوده شهرستان هیرمند شناسایی و دستگیر شدند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: