• شنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-785-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جمهور در فرودگاه زابل در جمع خبرنگاران اهداف سفر خود را به سیستان و بلوچستان بیان کرد:

دیدار و تشکر از مردم استان جهت حضور گسترده در انتخابات و پیگیری برنامه‌های سفر گذشته

رئیس جمهور در فرودگاه زابل در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که در این سفر در جمع مردم سیستان و بلوچستان حاضر شدم و با آنها دیدار می کنم.

به گزارش ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر حسن روحانی در ادامه افزود: دلیل حضور من در این استان در واقع تشکر از مردم غیور استان جهت حضور گسترده در انتخابات، و همچنین پیگیری برنامه های سفر سال 93 که تصویب شده و قول اجرای آن به مردم منطقه داده شده بود خواهیم بود.

رئیس جمهور در ادامه گفت: پس از دیدار با مردم منطقه سیستان، عازم زاهدان خواهم بود و با حضور منتخبان گروه‌های مختلف جلسه توسعه اقتصادی سیستان و بلوچستان و افتتاح همزمان چندین پروژه انجام می شود.

دکتر روحانی دیدار با دانشجویان استان سیستان و بلوچستان در تالار "حکیم ابوالقاسم فردوسی" دانشگاه سیستان و بلوچستان با توجه به نزدیکی روز دانشجو را آخرین برنامه خود در شهرستان زاهدان عنوان کرد.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به سفر به چابهار نیز گفت: جهت افتتاح فاز نخست پروژه بزرگ توسعه بندر "شهید بهشتی" چابهار به این شهرستان سفر انجام خواهیم داد که این برنامه محوری با حضور وزرا و مقامات کشورهای مختلف برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: