• پنجشنبه ۱۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 969-5314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

كشف بیش از 500 كيلو گرم هروئین در جنوب شرق کشور

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در عملياتی ضربتي كه پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان چابهار با همكاري فنی و اطلاعاتی موادمخدر استان به نتيجه رساند 571 کیلو 600 گرم هروئین كشف شد. 

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سردار "محمد قنبری" در تشريح این عمليات كه منجر به كشف محموله سنگين هروئین در روز گذشته شد، گفت: تيم هاي اطلاعاتي پليس مبارزه مواد مخدر شهرستان چابهار با پشتیبانی فنی پلیس موادمخدر استان روز گذشته در یک عمليات ضربتي و غافلگیرانه پس از ردزني هاي گسترده، به یک دستگاه تريلر كه به مقصد بندرعباس در حال حركت بود مشکوک و جهت بررسی این خودرو را متوقف كردند.

وی افزود: در اين عمليات ماموران در بازرسی دقیق از این تریلر مقدار 571 کیلو و 600 گرم موادمخدر از نوع هروئین که به صورت ماهرانه ای در کف این تریلر جاساز شده بود را کشف و در این رابطه یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در پایان خاطرنشان کرد: يکي از ماموريت هاي مهم پليس، مبارزه با هرگونه حمل، نگهداري، خريد و فروش و قاچاق مواد مخدر به عنوان بلاي خانمان سوز جامعه است و برخورد نيروي انتظامي در اين راستا محکم، قاطع و مستمر خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: