• پنجشنبه ۳۰ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 969-2987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهردار زاهدان:

شخصیت فرهنگی و اجتماعی شهرداری بیشتر از وجهه‌ی خدماتی آن در جامعه است

شهردار زاهدان با اشاره به اینکه شهرداری فقط یک نهاد خدماتی نیست گفت: شخصیت فرهنگی و اجتماعی شهرداری به مراتب بیشتر از وجهه‌ی خدماتی آن می‌تواند در جامعه تاثیرگذار باشد که اگر همکاری و تعامل سایر دستگاه‌ها در اجرای امور فرهنگی در کنار شهرداری باشد قطعاً نتایج پربارتری را شاهد خواهیم بود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، پربار در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان افزود: تاثیرات اجرای امور فرهنگی به مراتب بیشتر از اجرای امور عمرانی خواهد بود لذا باید با حساسیت و جدیت خاصی تمامی دستگاه‌ها در راستای اجرای امور فرهنگی گام بردارند .

پربارگفت: ما فرهنگ دوست و علاقه مند به امور فرهنگی هستیم و با توجه به ظرفیتهای خوبی که ایجاد شده است باید ضمن ایجاد بسترهای مناسب جهت حضور هنرمندان، از تجربیات شخصیتهای تاثیرگذار فرهنگی در اجرای کارها به بهترین نحو ممکن استفاده کرد .

وی با ابراز خرسندی از همکاری‌های صورت گرفته و تعامل فی مابین شهرداری زاهدان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خوشبختانه تاکنون در راستای امور فرهنگی شاهد همکاری خوبی بین دو دستگاه بودیم و امیدواریم این تعامل به شکل جدی تری همچنان ادامه یابد .

وی بیان داشت: شهرداری زاهدان آمادگی دارد تا از اماکن فرهنگی خود از قبیل فرهنگ‌سراها، سراهای محله و سایر ظرفیتهای فیزیکی و مالی خود در جهت اجرای امور فرهنگی و اجتماعی با همکاری  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استفاده کند .

شهردار زاهدان در ادامه موضوع تجمع‌های بزرگ فرهنگی و اجتماعی که به مناسبتهای مختلف در نقاط مختلف کشور ایجاد می‌شود را مورد توجه قرار داد و گفت: اینگونه تجمع‌ها به عنوان نمادهای فرهنگی در مناطق مختلف کشور مطرح می‌باشند که استان ما از این مقوله مستثنی نیست لذا با توجه به برنامه‌ها و تجمع‌های مذهبی بسیار خوبی که هر ساله در زاهدان برگزار می‌شود، باید تلاش شود که اینگونه تجمع‌ها به صورتی تاثیر گذار به نام زاهدان ثبت و در کشور مطرح گردند .

وی در پایان گفت: ما خود را موظف می‌دانیم که در امور فرهنگی و اجتماعی تلاش مضاعفی داشته باشیم لذا می‌توان با همفکری وهمکاری اقدامات موثری را انجام داد و با افزایش ارتباط و تعامل دوسویه روز به روز به سمت تعالی و ارتقاء فرهنگی در جامعه گام برداشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: