• یکشنبه ۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-490-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار زابل:

به جای نشانه گرفتن یگدیگر بدنبال نشانه گرفتن مشکلات باشیم

فرماندار زابل با بیان اینکه اگر مطالبه گری بحق و  باهدف حل مشکلات مردم و عمران و آبادانی باشد ، باید مردم و مسئولان دست در دست هم دهند و با اتحاد و همدلی بدنبال تحقق آن باشند،بیان کرد: بنابراین به جای نشانه گرفتن یگدیگر بدنبال نشانه گرفتن مشکلات باشیم.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، هوشنگ ناظری درجلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات روستای گل محمد بیک از توابع بخش مرکزی شهرستان زابل که با حضور امام جمعه شهر بنجار ، بخشدار و  شماری از مدیران دستگاه های اجرایی ، در محل مسجد این روستا برگزار شد افزود: برخی از طرح ها و خدمات دولت هستند که به چشم نمی آیند اما برای اجرایی و عملیاتی شدن آنها میلیارد ها تومان بودجه هزینه شده است ، مانند طرح تحول نظام سلامت ، یهسازی و توسعه شبکه توزیع برق ، آب شرب و   ...

وی گفت: علیرغم اینکه دولت در شرایط سخت مالی و اعتباری بسر می برد به گونه ای که این مشکلات مالی در طول انقلاب اسلامی بی سابقه بوده است ، اما خدمات کم نظیری  را به مردم و روستاییان  ارائه کرده است.

فرماندار شهرستان زابل امنیت موجود در کشور را حاصل تلاش و زحمات تمامی دستگاه های نظلامی ، انتظامی و اطلاعاتی دانست و بیان کرد: وجود امنیت نعمتی است که موجب خوشحالی دوستان انقلاب اسلامی و خشم و اندوه دشمنان میهن عزیزمان شده است .

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل تصیح کرد: بدون حمایت و همراهی مردم توسعه و رونق اقتصادی محقق نخواهد شد و مشارکت مردم از ارکان مهم توسعه و رونق اقتصادی است .

هوشنگ ناظری بحث بحران آب را جدی برشمرد و با اشاره به تصویب و اجرایی شدن طرح 46 هزار هکتار بدین سبب ، از کشاورزان خواست با جدیت بدنبال تغییر شیوه کشت باشند و از خدمات دولت در این راستا بهرمند شوند .

امام جمعه بنجار نیز در این برنامه امنیت موجود در کشور حائز اهمیت برشمرد و خواستار همدلی مردم و مسئولان برای رفع مشکلات و توسعه سیستان شدند .

حجت الاسلام و المسلمین پارسا بیان کرد: این از برکات نظام مدس جمهوری اسلامی ایران است که مردم بدون دغدغه و از نزدیک می توانند مسئولان را ببینند و مشکلات و گرفتاریها خویش را بیان کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: