• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بیان کرد:

فعالیت 8 واحد فراوری سنگ در سستان و بلوچستان

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر تعداد 8 واحد فرآوری سنگ در استان با سرمایه گذاری بالغ بر 1000 میلیارد ریال و در مجموع با آمار اشتغال 70 نفر با ظرفیت تولید 30 الی 40 در صد فعال می باشند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، جواد میر در حاشیه تور صنعتی بازدید از تعدادی از کارخانه های فرآوری سنگ و سنگبری شهرستان زاهدان که با حضور نمایندگان تعدادی از ارگانهای دولتی جهت بازاریابی و آشنایی با محصولات تولیدی این واحدها برگزار گردید ، افزود: با حمایت دستگاه های دولتی در پروژه های ملی،مدارس، شهرسازی و خریداری محصولات واحدهای تولیدی سنگبری استان ظرفیت این واحدها افزایش پیدا خواهد کرد و معادن مربوطه نیز فعال و در مجموع زمینه اشتغال جهت 1000 نفر فراهم خواهد شد .

میر بیان کرد: یکی از راه کاری های حمایت از واحدهای تولیدی استان ترغیب ارگانها و دستگاه های دولتی و پروژه های عمرانی جهت خریداری محصولات تولیدی استان می باشد که البته در همین راستا در سلسه جلسات کارگروه استانی ستاد اقتصاد مقاومتی و تسهیل و رفع موانع تولید استان این موضوع همواره تاکید و مصوب گردیده است .

وی خاطرنشان کرد: با خرید محصولات فرآوری سنگ استان توسط دستگاه های دولتی و پروژه های عمرانی استان شاهد رونق اقتصادی در این حوزه از تولید استان خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: