• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-387-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول نهاد های نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان

انسجام و اتحاد در میهن اسلامی مان ثمره اعتقاد به مبانی دینی و ارزشی


مسئول نهادهای نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های سیستان و بلوچستان گفت: انسجام و اتحاد در میهن اسلامی مان ثمره باور قلبی محوریت مبانی دینی و اعتقادی است .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام پورذهبی مسئول نهادهای نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در کارگاه آموزشی تبیین گفتمان انقلاب اسلامی ویژه اساتید گروه های معارف اسلامی دانشگاه های استان که در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد گفت: توجه مردم به مبانی انقلاب، مایه انسجام جامعه بوده و هست .

وی با اشاره به اینکه اعتقاد و اتکاء مردم به استکبار ستیزی، ساده زیستی و همراه با آن پیاده شدن احکام دین و اجرای مبانی آن و ارزش های جامعه، منجر به انسجام انقلاب خواهان شد تصریح کرد: مبتکر گفتمان انقلاب حضرت امام خمینی (ره) بودند که بیشترین ارزش و سرمایه مملکت را مردم  می دانستند .

حجت الاسلام دکتر زارعی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هم در این کارگاه گفت: با توجه به نزدیک شدن به 9 دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، کارگاه گفتمان انقلاب اسلامی با هدف ارتقاء توانمندی اساتید معارف اسلامی به عنوان افسران ویژه جنگ نرم، را در این دانشگاه برگزار کردیم .

دکتر منیژه خلیلی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز گفت: خداوند را شاکریم که نعمت خدمت به دانشجویان به عنوان قشری حق طلب، جستجوگر و علم اندوز به ما عطا شد .

وی ادامه داد: این دانشگاه با دارا بودن 4600 دانشجو و 371 عضو هیئت علمی، در 66 رشته دانشجو می پذیرد .

وی اذعان داشت: پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت در بخش آموزش، خوشبختانه امکان خوبی برای ارتقاء بیش از پیش کیفیت آموزش  فراهم شد .

وی ابراز امیدواری کرد: این دانشگاه به مصداق کلام امام راحل(ره) دانشگاه انسان سازی و تعلیم به افرادی مانند دکتر چمران ها باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: