• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-585-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرمانده بسیج ناحیه زاهدان:

مردم در حماسه 9دی فتنه استکبار را با بصیرت خود خنثی کردند

فرمانده بسیج ناحیه زاهدان گفت: مردم در حماسه 9دی فتنه استکبار را با بصیرت خود خنثی کردند.

سرهنگ خدارحم سارانی در گفت وگو با ایسنا منطقه سیستان و بلوچستان اظهار کرد: نقش بسیج در کنترل اعتراضات فتنه گران در هیاهوهای سال 88بسیار راهبردی بود.

وی در ادامه گفت: بسیج در کنترل فتنه 88نقش بزرگی را برعهده داشت به طوری که سردار شهید حاج حسین همدانی فرمانده سپاه وقت تهران همیشه تاکید می کرد در مواجهه با افراد حتی اغتشاشگران حتما اخلاق رعایت شود.

فرمانده بسیج ناحیه زاهدان در ادامه با اشاره به اینکه مردم در حماسه 9دی فتنه استکبار را با بصیرت خود خنثی کردند اضهار کرد: 9دی نماد استقلال و بصیرت مردمی است که تا پایان جان برای حفظ اصول اسلام و ارمان های انقلاب ایستادند.

سارانی گفت: حضور حماسی مردم ایران در راهپیمای 9دی سال 88 را خواستگاه عاشورای و ماهیت معنوی انقلاب دانست و گفت: هنوز هم انقلاب و مردم انقلابی خون امام حسین(ع) ،پیام امام حسین ومرام امام حسین(ع) را در بند بند وجود ولحظه لحظه عمر خویس حفظ کرده اند و هر لحظه که احساس وظیفه کند با همان شور حسینی به میدان می ایند و توطئه دشمن وفتنه گران را به خودشان بر می گردانند .

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه ایام حماسه 9دی فرصت بسیار خوبی برای تبیین ابعاد سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی و عاطفی فرهنگ علوی و مقام شامخ ولایت و رهبری در جامعه به ویژه برای گروه های هدف است افزود: فتنه 88 برابر جنگ 8ساله برای ما هزینه داشت،که باید با بصیرت واگاهی از ایجاد فتنه ای دیگر جلوگیری کرد.

وی گفت: بصیرت ملت ایران در حماسه 9دی به جهانیان ثابت شد و بر فتنه و فریب دشمنان واستکبار جهنی غالب شد که این نشان از پیروزی حق بر ضد باطل است.

سارانی افزود:بصیرت افزایی ومعرفت افزایی لازمه دستیابی به تمام اهداف والای است که در صحنه های سرنوشت ساز کشور مواجه بودیم و پیروزی اخیری که در مقابل داعش به دست اوردیم که یک مصداق بارز از این مورد است که برای ما حائز اهمیت بسیار است.

وی گفت: هدفی که دشمنان و استکبار جهانی همیشه دنبال آن هستند نشانه گرفتن مقدسات وارزش های اسلامی ملت ایران اسلامی بوده که خوشبختانه اگاهی و بصیرت ملت ایران همیشه توانسته تیری به سمت دشمنان بزند و نقشه ها و توطئه های شوم دشمنان را خنثی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: