• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-1590-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار خاش برای جلوگیری از مشکلات بی آبی خواستار حفر چاه شد

فرماندار خاش برای جلوگیری از مشکلات بی آبی حفر چاههای آب شرب و مطالعه و اجرای طرحهای سد های کارواندر، تهلاب، روتک و غیره را خواستار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، چاکرزهی در شورای اداری شهرستان افزود: انتقاد در جامعه پیش نیاز مهمی برای حل مشکلات و رسیدن به توسعه بوده لذا پرهیز از سیاه نمایی و تخریب جامعه را از آسیب ها دور می کند .

فرماندار خاش تصریح کرد: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی و نیز برگزاری یادواره شهیدان قرار داریم که امیدواریم با همکاری مدیران بتوانیم این برنامه ها را باشکوه برگزار کنیم .

مقام عالی دولت در خاش ادامه داد: توجه به خطرات زلزله و مدیریت بحران و اهمیت نظارت ها بر ساخت و ساز باید اولویت ها باشد تا در مواقع بحرانی از وارد شدن خسارت به مردم پیشگیری شود .

فرماندار خاش اهمیت حذف اسناد خزانه در این استان و مناطق محروم را برای کمک به حل مشکلات توسعه ای و عمرانی متذکر شد و گفت: این موضوع سبب تعطیل شدن پروژه ها می شود .

فرماندار خاش اهمیت مشکلات ترافیک و تجهیز راهدارخانه ها و دستگاه های برف روب و نمک پاش و استقرار ایستگاههای آتشنشانی و پایگاه امداد و نجات هلال احمر در کارواندر و برخی نقاط دارای آسیب و پیگیری مصوبات سفر هیئت دولت، زیرسازی و نصب چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهدای گمنام و کمک به حل مشکلات منابع مالی و اعتباری شهرداری ها و دانشکده صنعت و معدن و پیگیری برای ردیف های بودجه برای مباحث مختلف را یادآور شد که با همکاری نماینده در دستور کار هستند .

وی بیان کرد: حضور نماینده مردم خاش در مجلس در جمع مدیران فرصتی ارزشمند برای مطرح کردن مشکلات در حوزه کاری است که امیدواریم با طرح موضوع از سوی مدیران و پیگیری های نماینده بتوانیم به حل مشکلات کمک کنیم .

چاکرزهی تاکید کرد: مدیران آمادگی دارند در مناطق مختلف حضور پیدا کنند و با بررسی مشکلات و کمبودها گره از مشکلات بگشایند و خدمات شایسته ای به مردم ارائه شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: