• سه شنبه ۱۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-5014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان:

دشمن در اتاق فکرهایش به این نتیجه رسیده که اسلام را با اسلام ضربه بزند

معاون مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان در نشست هم اندیشی علما شیعه و سنی، سران طوایف و معتمدان استان گفت: اگر در جایی به مقدسات توهین می شود، باید از طریق مراجع قانونی پیگیری کرد و از هیجان و جوسازی در جامعه پرهیز شود.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، شریفی با اشاره به اسناد به دست آمده از سرویس های جاسوسی، افزود: دشمن با استفاده از این موارد، تفکری مثل داعش را در میان جامعه برای ضربه زدن به اسلام ایجاد می کند.

شریفی اظهار کرد: دشمن از رشد و گسترش دین اسلام در غرب نگران شد و برای تخریب و ضربه زدن به جریان اسلام در منطقه در اتاق فکرهایش به این نتیجه رسید که اسلام را با اسلام ضربه بزند .

وی ادامه داد: اجازه ندهید برخی افراد با سوءاستفاده از نام علما از مسیر اصلی تخطی کنند و برخی افراد نادان به مشکلات مردم دامن بزنند و تبدیل به یکی از عوامل دشمن شوند که ما در زمینه امنیتی و خط قرمزها تعارف نداریم .

معاون مدیرکل اطلاعات سیستان و بلوچستان در خصوص حفظ وحدت نیز گفت: سیستان و بلوچستان هرگز از هم جدا نبوده و آنهایی که دنبال ایجاد تفرقه و جدایی میانشان هستند، در پازل دشمن قرار دارند .

وی وحدت و همدلی علمای شیعه و سنی، مردم و مسئولین جنوب استان را ستودنی عنوان کرد و گفت: شما سرمایه های این نظام هستید و باید قدر اعتماد دو طرفه مردم به نظام و نظام به مردم را بدانیم .

همچنین معاون مدیرکل اطلاعات استان، استمرار مسائل امنیتی در منطقه را باعث آرامش، آسایش و افزایش بهبود وضعیت اقتصادی جامعه و مردم دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: