• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-787-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

کمک به اتحاد امت اسلام رسالت سنگینی بر دوش عالمان شیعی و سنی است

مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کمک به اتحاد امت اسلام و اجتناب از دامن زدن به اختلافات بین فرق و مذاهب رسالت سنگینی است که بر دوش عالمان شیعی و سنی است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید علی حسینی در کنگره شعر پیامبر مهربانی در زاهدان با ابراز خرسندی از حضور در جمع شعرا و بزرگان فرهنگ و ادب افزود: فلسفه وجودی چنین همایش هایی با محوریت اشرف مخلوقات و خاتم پیامبران، تقویت وحدت در جهان است .

حجت‌ الاسلام سید علی حسینی تصریح کرد: برگزاری این گونه برنامه ها فرصت مناسبی برای بیان خوبی ها، مهربانی ها، علم و دانایی پیامبر مکرم اسلام(ص) به زبان شعر است .

وی افزود: هنر، فرهنگ را صیقل می دهد و از نسلی به نسل دیگر منتقل می کند و برگزاری برنامه هایی مانند امروز اشاعه دهنده صداقت و راستی شخصیت وجودی نبی مکرم اسلام (ص) به جامعه است.

مدیرکل دفتر امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر مسلمین به وحدت برسند قدرتی ایجاد خواهد شد که می تواند فرهنگ اسلامی را در سراسر جهان گسترش دهد.

وی خاطرنشان کرد: الحمدالله امروز انقلاب اسلامی توانسته بر همه توطئه ها و نقشه های شومی که دشمنان بویژه آمریکا و اسرائیل علیه انقلاب چیده بودند پیروز شود و توانسته بر توطئه جنگ، توطئه فرهنگی و توطئه تحریم اقتصادی پیروز شود و امروز ایران کشوری است که با اقتدار به سوی اهداف بزرگ انقلاب اسلامی به پیش می رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: