• جمعه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-5314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه زاهدان:

دشمن دنبال حل مساله در ایران نیست

امام جمعه زاهدان گفت: دشمن دنبال حل مساله در ایران نیست بلکه برای ایجاد مشکل در کشور تلاش می کند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه زاهدان افزود : در این شرایط مردم برای شناسایی حرکت های دشمن باید دشمن شناس باشند تا دچار توطئه ها نشوند.

امام جمعه زاهدان در ادامه بیان کرد: دشمن را هیچ زمان نباید کوچک شمرد، دشمن در هر زمانی دشمن است و باید نسبت به فتنه‌هایش بیدار و هوشیار باشیم .

خطیب نماز جمعه زاهدان اظهار کرد: انقلاب اسلامی برخلاف میل استکبار جهانی یک تحول و حرکت تاریخی در جهان اسلام ایجاد کرد و به انسان کرامت داد .

وی تصریح کرد: در این ارتباط دشمنان نظام جمهوری اسلامی از اول انقلاب با توطئه های مختلف از جمله تخریب و دیگر فتنه ها همواره درصدد ضربه زدن به انقلاب هستند.

سلیمانی گفت: هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم جزء هفته‌های حساس در طول عمر انقلاب اسلامی بود .

وی با تاکید براینکه رهبر کبیر انقلاب اسلامی فرهنگ جهاد و شهادت و استقامت را به پیر و جوان یاد داد گفت: پس این سالها این فرهنگ ایران اسلامی را در جهان مقتدر کرده است.

امام جمعه زاهدان با محکوم کردن رفتار هنجارشکن برخی آشوبگران در نقاط مختلف کشور افزود: راه این افراد و برهم زنندگان نظم عمومی از ملت ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی جدا است.

نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا در منطقه این فتنه را در داخل کشور راه انداختند تا شاید بتوانند تا حدودی ذهن ملت های آزاده را از مساله قدس و فلسطین دور کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: