• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1287-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تولیت آستان قدس رضوی:

وحدت و انسجام برای توسعه منطقه سیستان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: مردم در جریان فتنه جدید دشمنان نظام، باحضورشان در صحنه ختم آن را اعلام کردند.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، سید ابراهیم رئیسی که در یادواره شهدای سیستان با محوریت حاج قاسم میرحسینی قائم مقام لشکر41 ثارالله، درمصلی المهدی (عج) زابل سخن می گفت، افزود: ما معتقدیم پیگیری مشکلات معیشتی و اقتصادی در یک فضای آرام توام با امنیت و آرامش باید باشد .

وی ادامه داد: ما این حرکت دشمن را می شناسیم و با تمام وجود درمقابل دشمن می ایستیم و نقش و نقشه آن را مثل همیشه نقش برآب می کنیم .

وی اضافه کرد: هرکسی درمسیر سازندگی و رفع مشکلات مردم گام بردارد با تمام وجود حمایتش می کنیم اما همگان موظفند تا برای رفع مشکلات مردم تلاش نمایند .

حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: صبر، شکیبایی و استقامت رمز همه کسانیست که امروز بدنبال عدالت خواهی در عالم هستند.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی تجربه کردیم در هرعرصه ای که مردم بااستقامت و صبر و با مقاومت با هدف کار را پیش بردند دشمن را وادار به عقب نشینی کرده اند.

سید ابراهیم رئیسی اضافه کرد: در 8 سال جنگ تحمیلی برتری ما در همین استقامت و پایداری بوده است  و امروز در منطقه و در جهان دست برتری با جبهه مقاومت در همه عرصه هاست .

وی تصریح کرد: این بیداری که امروز برای ما و مردم ما می باشد به برکت خون عاشورائیان است امروز آنچه از بیداری اسلامی در منطقه می بینید به برکت خون مطهرشهدا غفلتها کنار زده شده و مردم دشمنان را به خوبی می بینند و روحیه استکبار ستیزی در آنها تقویت شده است .

وی ادامه داد: خون شهدای این منطقه امروز در مقابل جهل دشمنان اسلام بیداری آفرینی می کند لکن یک تفاوتی بین آن جاهلیت و جاهلیت امروز وجود دارد جاهلیت امروز جاهلیت مدرن است یعنی در واقع همان جاهلیت قبل از اسلام است اما شیک شده و چند" ایسم " درمقابل آن گذاشته شده است این جاهلیت امروز توانایی رسانه ای فوق العاد ای دارد و مجهز به فن آوری و تکنیک شده است.

رئیسی ادامه داد: حضور بابصیرت شما دراین منطقه و تعداد شهدای عالیقدر شما همه گواه است برصدق ادعای شما و اینکه پای ارزشهای نظام تاپای جان ایستاده اید.

وی اضافه کرد: امتحان و آزمون خوبی مردم سیستان درعرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی داده اند در وفاداری به نظام و ارزشها کم نگذاشته اند معتقدیم توسعه یافتگی و پیشرفت این منطقه رفع مشکلات معیشتی در این منطقه در پرتو وحدت انسجام و امنیت و آرامش است که امروز تلاش نیروهای مسلح باعث امنیت و آرامش شده و وحدت شما مثال زدنیست اما راهبرد ما ایجاد وحدت است ولی راهبرد دشمن راهبرد ایجاد تفرقه و جدائیست هرکس درایجاد وحدت تلاش نماید با راهبرد ایجاد وحدت حرکت کرده و هرکس باراهبرد تفرقه گام بردارد در جهت راهبرد دشمن رفته است .

وی ادامه داد: وحدت و انسجام برای توسعه منطقه یک ضرورت اجتناب ناپذیراست توسعه یافتگی ورفع مشکلات وظیفه مسئولان و مدیران است که نشان کارآمدی بخشهای مختلف را با کار و تلاش برای گره گشایی از زندگی و معیشت مردم نشان دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: