• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری نمایشگاه توانمندی های زنان سیستان و بلوچستان در زاهدان

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان از برپایی نمایشگاه توانمندی های زنان استان خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، دکتر میرم پویا در کارگروه تخصصی بانوان استان افزود: این نمایشگاه با همکاری استانداری و دستگاههای اجرایی مرتبط از شانزدهم بهمن به مدت یک هفته در زاهدان برگزار می شود .

وی اظهار کرد: تقدیر از برگزیدگان نمایشگاه، برگزاری کارگاه های آموزشی و آیین های فرهنگی و سنتی استان، ایجاد زمینه عرضه و ارائه دستاوردهای زنان در دستگاههای دولتی و بخش خصوصی، اجرای برنامه های جذاب برای کودکان با محوریت کانون پرورش فکری و دایر کردن غرفه هایی با فعالیت های جذاب و مفید مانند ارائه خدمات و اطلاعات طب سنتی و داروهای گیاهی از جمله برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: زنان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند و نقش مهمی در جامعه دارند و می توانند به عنوان یکی از محورهای اصلی پیشرفت و توسعه در جامعه نقش آفرینی کنند.

پویا بیان کرد: توانمندی زنان در پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی نباید نادیده گرفته شود.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را زمینه سازی موثر برای اشتغال و کارآفرینی بانوان فعال، تقویت مشارکت و تعامل میان دستگاهها، تقویت بنیه اقتصادی خانواده ها، فرهنگ سازی و نقش آفرینی در عرصه های اقتصاد و فرهنگ در خانواده برشمرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: