• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1687-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار سیستان و بلوچستان:

رسانه بايد به همه اقوام و مذاهب نگاه يكسان داشته باشد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نگاه رسانه اي بايد فراگير و بدون حب و بغض به همه ي اقوام و مذاهب نگاه يكسان داشته باشد و نيازهاي مخاطبان بويژه ساكنان آن سوي مرز را در نظر بگيرد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان سید دانیال محبی در دیدار با مدیرکل صدا وسیمای استان افزود: رخي فيلم ها و سريال هاي ساخته شده در گذشته، چهره اي مسئله دار و نا امن از سيستان و بلوچستان  به نمايش گذاشته است كه صدا و سيما و رسانه ها بايد تلاش كنند چهره ي واقعي و ظرفيت هاي استان را به كشور معرفي كنند .

وی با بيان اينكه سيستان و بلوچستان داراي ظرفيت ها و توانمنديهاي زيادي در همه ابعاد دارد، إظهار داشت: متاسفانه در گذشته، در بسياري از فيلم ها و سريال هاي ساخته شده، استان را به عنواني استان جرم خيز و مسئله دار و نا امن معرفي كرده اند بصورتي كه عليرغم تلاش هاي فراوان، هنوز مردم استان از اين موضوع رنج مي برند .

استاندار ادامه داد: تحولات زيادي در زمينه توليدات صدا و سيما رخ داده است كه اين مرهون تعهد و تلاش همه برنامه ريزان و فعالان اين حوزه است .

محبي همچنين به وسعت استان اشاره كرد و بيان داشت: برخي مناطق استان تحت پوشش فرستنده هاي ديجيتال نيستند كه اين موضوع جزء مطالبات مردم مي باشد .

علي اصغر جمشيد نژاد معاون سياسي و اجتماعي استاندار هم در اين نشست توجه به برخي مشتركات فرهنگي و ديني مانند جشن نوروز را با كشورهاي منطقه ضروري برشمرد و بر برنامه ريزي و توليد برنامه با اين موضوعات تاكيد كرد .

مديركل صدا و سيماي استان نيز در اين ديدار با بيان ظرفيت هاي موجود در توليد انيميشن، خبر، توليدات سيما و توليدات راديويي در استان، خواستار حمايت دستگاه هاي دولتي از اين ظرفيت ها در اطلاع رساني خدمات دولت شد .

محمود دولت كردستاني افزود: تمام توليدات صدا و سيماي مركز استان با نگاه وحدت بخشي صورت مي گيرد .

وي ادامه داد: در سطح استان ٤٥٠ فرستنده تلويزيوني وجود دارد كه در مقايسه با ساير استان ها بيشترين فرستنده تلويزيوني در كشور را دارا است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: