• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سیمان خاش واحد برتر صنعت سیمان کشور شد

شرکت سیمان خاش بعنوان واحد برتر صنعت سیمان در سال ۹۶ از سوی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان برگزیده شد .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با سنجش توانمندی ها و ظرفیت های تولیدی و صنعتی و نگاه به شاخص های کار و تلاش شرکت سیمان خاش را به عنوان واحد نمونه و برتر سیمانی برگزید .

در گردهمایی که به مناسبت هشتاد و پنجمین سالروز تاسیس صنعت سیمان در ایران برگزار شد، شرکت سیمان خاش بعنوان واحد برتر صنعت سیمان در سال ۹۶ از سوی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان معرفی شد .

این مراسم که با حضور جمعی از مدیران و پیشکسوتان صنعت سیمان در محل سالن همایش های هتل پارسیان اوین به میزبانی انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان برگزار گردید، پس از سخنرانی آقایان مهندس اتابک، رئیس هیئت مدیره و شیخان، دبیر انجمن صنفی صنعت سیمان؛ از شرکت های برتر این صنعت در سال ۹۶ تقدیر شد .

خسرو جامعی مدیرعامل شرکت سیمان خاش گفت: این شرکت در شهرستان خاش و استان از قطب های مهم تولیدی و صنعتی می باشد که با تلاش و همت و اراده کارکنان سخت کوش خود توانسته در حوزه های مختلف به موفقیت برسد .

وی افزود: کسب رتبه های برتر در مباحث صادراتی، صنعت برتر، صنعت سبز، واحد نمونه استاندارد و محصولات با کیفیت و دهها موفقیت دیگر در سال جاری و سالهای قبل از این امر حکایت دارد که سیمان خاش توانسته جایگاه خود را در کشور ارتقاء بدهد و روز به روز شاهد موفقیت های این واحد بزرگ تولیدی و صنعتی هستیم .

وی اظهار کرد: هدف گذاری شرکت سیمان خاش در حقیقت خدمت شایسته به مردم و تحقق اهداف والای کشور است .

محمداکبر چاکرزهی فرماندار شهرستان خاش با تبریک به مناسبت کسب موفقیت جدید شرکت سیمان خاش گفت: این شرکت نماد و بهترین شاخص و الگو در مسیر خدمت به مردم و تولید و اشتغال و فتح بازارهای جهانی است .

وی افزود: در دولت تلاش می کنیم گره از مشکلات واحدهای تولیدی باز کنیم و حمایت از اینگونه واحدها در دستور کار دولت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: