• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1787-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مديركل صدا و سيماي استان بیان کرد؛

وجود 450 فرستنده تلویزیونی در سیستان و بلوچستان

مديركل صدا و سيماي سیستان و بلوچستان گفت: در سطح استان ٤٥٠ فرستنده تلویزیونی وجود دارد كه در مقايسه با ساير استان ها بيشترين فرستنده در كشور را دارا است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، محمود دولت کردستانی در دیدار با استاندار افزود: تمام توليدات صدا و سيماي مركز استان با نگاه وحدت بخشي صورت مي گيرد .

کردستانی در اين ديدار با بيان ظرفيت هاي موجود در توليد انيميشن، خبر، توليدات سيما و توليدات راديويي در استان، خواستار حمايت دستگاه هاي دولتي از اين ظرفيت ها در اطلاع رساني خدمات دولت شد .

مدیرکل صدا و سیمای استان تاکید کرد: رسانه ملی در کنار مخاطب‌شناسی، به تولید برنامه‌ها و آثاری با محوریت اقوام و قومیت‌های ایرانی توجه می‌کند و معرفی فرهنگ و آداب و رسوم را در راس سیاست‌های کاری و حرفه‌ای خود دارد و در عین حال می‌کوشد بر حفظ و تحکیم وحدت ملی تاکید کند.

وی خاطرنشان کرد: با نگاهی به عملکرد و کارنامه حرفه‌ای سازمان و دستگا‌ه‌های دست‌اندرکار می‌توان به این نتیجه رسید که تاکنون هیچ نهاد و سازمانی به اندازه رسانه ملی در معرفی قومیت‌ها، آداب و رسوم‌شان و توجه به گویش و داشته‌هایشان فعال و موثر نبوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: