• سه شنبه ۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-386-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استشمام "شمیم معرفت" در دانشگاه های آزاد اسلامی سیستان وبلوچستان

120 دانشجوی نخبه و برگزیده واحدهای استانی دانشگاه آزاداسلامی سیستان وبلوچستان با شرکت در طرح «شمیم معرفت» از ویژه برنامه های معرفتی و بصیرتی این طرح بهره مند می شوند .

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان؛ معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در جلسه هماهنگی این طرح اظهار کرد: طرحشمیم معرفت با هدف بصیرت افزایی و افزایش بینش سیاسی و انقلابی دانشجویان با شرکتفعال دانشجویان نخبه و برگزیده از واحدهای استانی دانشگاه آزاد اسلامی سیستانوبلوچستان در چابهار برگزار می شود .

محمدرضا زاهدشیخی افزود: در این طرح 120 دانشجو در قالب 60دختر و 60 دانشجوی آقا از تجربیات و آموزه های 7 نفر از اساتید برتر دانشگاه که از سازمان مرکزی میهمان این استان هستند استفاده می کنند .

وی ادامه داد: این طرح با اولویت فعالان فرهنگی دانشجویی،تشکل های سیاسی و کانون های فرهنگی و انقلابی فعال دردانشگاه های آزاد اسلامی سیستان وبلوچستان که دارای روحیه انقلابی و جهادی هستند برگزار می شود .

وی بیان کرد: سرفصل های دوره آموزشی و بصیرتی شمیم معرفت شامل (معرفت و بینش انقلابی، «غرب شناسی»، « طرح کلی مبانی اندیشه اسلامی» و «نظام فکری انقلاب اسلامی، منظومه فکری امامخمینی(ره) و مقام معظم رهبری» است که در این دوره برگزار می شود .

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدانخاطرنشان کرد: این طرح از دهم بهمن ماه جاری به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چابهار در این شهر بندری آغاز و 14بهمن ماه به کار خود خاتمه می دهد که در پایانبه شرکت کنندگان در طرح گواهینامه پایان دوره تعلق می گیرد .

زاهدشیخی تاکید کرد: در حاشیه برگزاری دوره های آموزشی ومعرفتی، برگزاری تورهای تفریحی، مسابقات فرهنگی و ورزشی، مناسبت های مذهبی و قرائتادعیه های هفتگی، روایتگری حماسه های دوران دفاع مقدس و دیگر برنامه های جذاب نیز اندیشیده شده که به اجرا در می آید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: