• چهارشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شهردار بیان کرد:

آتش سوزی منازل معضلی جدی در شهر خاش/
انفجارها سیلندرها به مرز هشدار رسیده است

شهردار خاش گفت: آتش سوزی در منازل مسکونی شهروندان خاش بر اثر استفاده از سیلندرهای گاز مایع غیر استاندارد به عنوان یک معضل جدی محسوب می شود .

عبدالمجید تمندانی در گفت وگو با ایسنا-  منطقه سیستان و بلوچستان افزود: در روزهای اخیر حدود پنج مورد آتش سوزی منازل مسکونی در شهر خاش به واحد آتشنشانی شهرداری گزارش شده که علت اصلی آن به انفجار های گاز بر می گردد .

وی افزود: سیلندرهای گاز مایع متاسفانه سرشار از عیب و نقص بوده و از ایمنی لازم برخوردار نیستند و شهروندان نیز در موقع خطر نمی توانند به خوبی با شرایط بحرانی کنار بیایند .

تمندانی ادامه داد: انفجارهای گاز متاسفانه خسارت بار بوده و تاکنون یک مورد فوتی و چند مورد مجروح و خسارت به اسباب و اثاثیه و وسایل مردم گزارش داشته ایم .

شهردار خاش اظهار کرد: بسیاری از سیلندرهای گاز مایع دارای عیب هستند و نیاز است شرکت های توزیع گاز برای رفع نواقص اقدام کنند تا از وارد شدن خسارت به مردم پیشگیری شود .

تمندانی گفت: نیروهای سخت کوش در واحد آتشنشانی برای خدمت به مردم آمادگی دارند و از تجربه و توان بالایی برای مقابله با خطرات بهره می برند اما ضرورت دارد در موقع وقوع خطر سریع در جریان قرار بگیرند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: