• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-890-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسئول فضای سبز شهرداری سروان:

قطع درختان میدان غدیر سراوان به درخواست کشاورزان بوده است

مسئول فضای سبز شهرداری سراوان گفت: قطع و از ریشه درآوردن درختان اکالیپتوس میدان غدیر سراوان به درخواست کشاورزان روستای هوشک بوده است.

به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان در روزهای اخیر قطع درختان میدان الغدیر شهرستان سراوان توسط شهرداری موجب ناراحتی و نارضایتی شهروندان شد و برخی از آن‌ها در تماس‌هایی با خبرنگار ایسنا خواستار پیگیری این موضوع شدند.آن

در همین حال فرهاد رحمانی مسئول فضای سبز شهرداری سراوان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار داشت: درختان اکالیپتوس میدان الغدیر بنا به درخواست جمعی از کشاورزان روستای هوشک قطع شدند.

رحمانی تصریح کرد: درختان اکالیپتوس میدان غدیر بسیار بزرگ و تنومند شده بودند و ازآنجایی‌که ریشه‌های آنان در عمق زمین نفوذ کرده و باعث خشک شدن و کاهش آبدهی قنات روستای هوشک شده بود،این امر موجب نارضایتی روستاییان و کشاورزان شده بود.

مسئول فضای سبز شهرداری سراوان خاطرنشان کرد: پس از اعلام نارضایتی کشاورزان مجبور شدیم این درختان را بیل مکانیکی از ریشه بیرون بیاوریم اما برای حفظ زیبایی و سرسبزی میدان غدیر نخل‌های خرما و گل و گیاه‌های تازه جای اکالیپتوس‌ها را خواهد گرفت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: